Filtruj terminy

lek. dent. Rafał Praszek

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ALDENT
Armii Krajowej 33
19-300 Ełk

Chyba najlepszy lekarz stomatolog w Elku. Zglosilam sie do niego z bolem zeba. Pan doktor przyja mnie po godzinach pracy i poswiecil swoj weekendowy czas na naprawienie bledu innego dentysty. Za co jestem mu bardzo wdzieczna. Nie wyobrazam sobie juz innego lekarza dentysty dla moje rodziny. Nareszcie stomatolog ktoremu moge zaufac! Ma bardzo duza wiedze i jest bardzo rzetelny. Bardzo mile asystentki i bardzo mila atmosfera w gabinecie. Lekarz godny ...

lek. dent. Elżbieta Sokal

Roosevelta 1 lok. 4
19-300 Ełk

W skrócie-ta pani to naciągaczka na kasę! Wpierw mówi że nie leczy zębów i trzeba zgłosić się do swego stomatologa a jak przyszedłem na kolejną wizytę związaną z kamieniem to podsunęła dokument w którym opisane jest fachowym językiem dentystów i stomatologów że coś będzie robiła-więc podpisałem. Powinno się ufać do kogo idziemy po pomoc inaczej było by bez sensu tak iść. Okazało się że leczyła ząb który wpierw zapierała się ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Justyna Wałukanis Jonik

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Indywidualna Praktyka Lekarska Gabinet Stomatologiczny Justyna Wałukanis Jonik
Piłsudzkiego 18a
19-300 Ełk

Od pierwszych lat życia dr zajmuje się leczeniem zębów moich dzieci. Cierpliwa , spokojna b uprzejma. Dzieci nie wyobrażają sobie wizyty w innym gabinecie, w pełni spokojnie oddają się w ręce p dr Justyny. Polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Wiesław Dzurdzikowski

ulica Wojska Polskiego 42
19-300 Ełk

Najlepszy i najtańszy stomatolog w mieście Ełk..Chodzę od kilku lat i jestem bardzo zadowolona.POLECAM>
Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Dominika Pięcikowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Indywidualna Praktyka Lekarska Gabinet Stomatologiczny Justyna Wałukanis Jonik
Piłsudzkiego 18a
19-300 Ełk

Wielka 6+ za to jak wykonuje swoją pracę pani doktor. Wszystko jest wytłumaczone od początku do końca. Delikatna obchodzi się z pacjentem a przede wszystkim skuteczna. Ma wielką wiedzę i dobry, nowoczesny sprzęt. Idealna na dentystę dla dzieci i dorosłych. Uczciwa. Do takiego lekarza aż chce się wracać
Opinia dodana przez: izaaa

lek. dent. Renata Filipowicz

gabinet stomatologiczny

19-300 Ełk

Dobrze wyposażony gabinet. Kompetentny lekarz. Widać duże doświadczenie. Ceny nie należą do najniższych ale jakość wymaga braku kompromisów. Dla szukających niskich cen polecam raczej lekarzy mających umowę z NFZ. Przydałoby się lepiej i więcej tłumaczyć pacjentom - można uniknąć rozczarowań. W moim przypadku było wszystko ok ale czułem się niedoinformowany(-a).

lek. dent. Urszula Pieczyńska

ul. Armi Krajowej
Ełk

Najlepsza p.doktor jaką miałam.Od lat leczy się cała moja rodzina.Doskonały psycholog i stomatolog.Bardzo pozytywna osoba
dbająca o pacjentów.
Opinia dodana przez: lucyna

lek. dent. Paweł Tarasewicz

ESCULAP
ul.KILINSKIEGO 36 gab32
19-300 Ełk

Przyszedłem z problemem bólowym pozostawionym przez innego dentystę. Lekarz wykonał zdjęcia rtg, wyjaśnił problem i na pierwszej wizycie ograniczył dolegliwości bólowe. Potem przy leczeniu kanałowym jeśli była potrzeba znieczulał. Polecam

lek. dent. Urszula Bakun

Grodzieńska 14/21
19-300 Ełk

Jestem zadowolona z podejścia do pacjenta

lek. dent. Agnieszka Bakun

Grodzieńska 14/21
19-300 Ełk

Zdecydowanie polecam usługi stomatologiczne w tym gabinecie
Danuta

Stomatolodzy w Ełku