lek. dent. Renata Filipowicz

Gabinet dobrze wyposażony Pni dr sprawia wrażenie osoby kompetentnej obsługa pomocnicza miła i uprzejma. Wielkim minusem brak cennika(niezgodność z obowiązującym prawem kara do 20.000zł),brak jakiejkolwiek informacji o kosztach leczenia!Pacjent dowiaduje sie dopiero przy recepcji i bardzo często jest zwalony z nóg bardzo wysokim rachunkiem.

Oj nie polecam. Pani leczyła mi zęba 2 razy wizyta po 130 zł, a potem się okazało,że trzeba usunąć i znowu trzeba było zapłacić 100 zł. Ja nie polecam. Sam dobrze wyposażony gabinet to nie wszystko.

Dobrze wyposażony gabinet. Kompetentny lekarz. Widać duże doświadczenie. Ceny nie należą do najniższych ale jakość wymaga braku kompromisów. Dla szukających niskich cen polecam raczej lekarzy mających umowę z NFZ. Przydałoby się lepiej i więcej tłumaczyć pacjentom - można uniknąć rozczarowań. W moim przypadku było wszystko ok ale czułem się niedoinformowany(-a).

Niestety cena całkiem odwrotna do usługi! Drożyzna (w porównaniu do innych lekarzy tej specjalności w regionie) i w dodatku zaraz potem trzeba poprawiać, co pani doktor zepsuła :(