lek. dent. Elżbieta Sokal

W skrócie-ta pani to naciągaczka na kasę! Wpierw mówi że nie leczy zębów i trzeba zgłosić się do swego stomatologa a jak przyszedłem na kolejną wizytę związaną z kamieniem to podsunęła dokument w którym opisane jest fachowym językiem dentystów i stomatologów że coś będzie robiła-więc podpisałem. Powinno się ufać do kogo idziemy po pomoc inaczej było by bez sensu tak iść. Okazało się że leczyła ząb który wpierw zapierała się że nie leczy a jak skończyła to jej wytłumaczeniem było że zapomniała. Do tego zaśpiewała za leczenie przeszło 500 zł. gdzie już miałem wizytę za ok 150 ze znieczuleniem i najlepszymi materiałami. Nawet przeprosin nie było tylko że "zapomniałam". Szkoda ze nawet upustu nie dała skoro tym samym przyznała się do błędu. Jej pasuje jak klient przychodzi "co chwilę" na kamień. Skąd wiadomo że ta pani dobrze robi a nie "na raty" by znów złapać klienta za kasę i tylko "że my nie jesteśmy od czyszczenia zębów". Jak widać to tylko przykrywka ich własnych słów. Po wizycie udałem się do innej p.stomatolog gdzie usłyszałem że nie potrzebuję specjalisty i nie jest aż tak źle. Jak widać podłość ludzka nie zna granic i nie liczą się już z ludźmi. Liczy się tylko to-ile kasy wydoję z ludzi którzy szukają pomocy. Żerują na oszustwie i naciąganiu.

Dla mnie taka przychodnia w ogóle nie powinna istnieć. Jestem pacjentem doktor Sokal od ponad 15 lat. A dziś moje dziecko ma spuchniętą buźkę i ból zęba, a doktor odmówiła przyjęcia w swojej przychodni. Dla mnie to nie mieści się w głowie. Po co nam taki lekarz. Płacimy duże pieniądze za wizyty i tak to dla doktór mało. Taki lekarz nie powinien istnieć. A Pani doktór recepcjonistka to powinna iść doszkolić się z uprzejmości i obsługi klienta

Witam! Nigdy już tam nie wrócę !!!!! Wczoraj mialam przyjemność miec banalny zabieg jakim jest zdjecie kamienia i piaskowanie. Pani Sokal milo przywitala dokonała ogledzin, poczym kazala wykonac zabieg asystence. No coż, to tylko zdjecie kamienia, wiec nie wyraziłam sprzeciwu. Pani Asystenka generalnie nie wiedziala co robi dlawila mnie lusterkem pchajac mi jezyk do gardla nieporadnie obslugiwala sie z odsysaczem, w polowie zabiegu zapomniala ze z jednej strony zdjela kamien od wewnetrznej strony a na drugim luku od zewnetrznej. Piaskowanie czyli najprostrza czynnosczostalo wykonane w ten sposob ze na tylnich ...

Witam!
Nigdy już tam nie wrócę !!!!! Wczoraj mialam przyjemność miec banalny zabieg jakim jest zdjecie kamienia i piaskowanie. Pani Sokal milo przywitala dokonała ogledzin, poczym kazala wykonac zabieg asystence. No coż, to tylko zdjecie kamienia, wiec nie wyraziłam sprzeciwu. Pani Asystenka generalnie nie wiedziala co robi dlawila mnie lusterkem pchajac mi jezyk do gardla nieporadnie obslugiwala sie z odsysaczem, w polowie zabiegu zapomniala ze z jednej strony zdjela kamien od wewnetrznej strony a na drugim luku od zewnetrznej. Piaskowanie czyli najprostrza czynnosczostalo wykonane w ten sposob ze na tylnich zebaw wyszlam z osadem. Teoretycznie asyssten tez czlowiek i kiedys nauczyc sie musi. Zapisujac sie do stomatologa i placac za przyjemnosc 150 zl nie zapisywalam sie do nieporadnej asystentki. Jezeli Pani Sokal zleca jej wykonanie zabiegu, a dziewczyna jest w trakcie nauki to sie wiernie stoi i radzi jak wykonac zabieg i sie poprostu uczy a nie serfuje po komputerze w tym samym gabinecie, badz ma sie przerwe. Oplacilam przerwe dla Pani dr Sokal. Widzadz moje zazenowanie powinna przejac narzedzia i dokonczyc zabieg, ale do samego konca miala za to serdeczny usmiech - super ja nie. Zabraklo mi wczoraj odwagi, bo chcialam zeby ten dramat sie jak najszybciej skonczyl, ale jak zobaczylam osad na zebach to juz bylo przegiecie. Dzisiaj osobiscie zadzwonie i powiem zeby moja karte wyrzucila do smieci, bo nigdy tam wiecej juz nie wroce. TRAGEDIA

Jestem zachwycona jej profesjonalizmem i uprzejmoscia. Odwiedze kolejny raz p.doktor w czerwcu podczas mego pobytu w kraju.Do niej warto wpasc nawet z Nowego Jorku. :)

bardzo uprzejma i miła pani doktor,polecam

bardzo uprzejma i miła pani doktor,polecam

bez komentarza.byłem tylko raz więc na komentarz jest zbyt wcześnie.

bez komentarza.byłem tylko raz więc na komentarz jest zbyt wcześnie.

Polecam korzystam od lat jak też i moja rodzina.

Polecam korzystam od lat jak też i moja rodzina.

N i g d y w i ę c e j. Radzę unikać pani Sokal, jeśli chce się zachować swoje zęby. Paradoksalnie.