lek. med. Rafał Przybylski

Chirurg ogólny

Super człowiek. Lekarz z poczuciem humoru. Pomimo tego, że bolał mnie brzuch, wyszłam z uśmiechem na twarzy. Doktor nie ma parcia na leki chemiczne i krojenie bez potrzeby. Proponuje proste zalecenia dietetyczne. Mało takich lekarzy...

Wspanialy lekarz! Fachowiec w dodatku bardzo uprzejmy, mily. Skutecznie wyleczyl mi zakazenie rany. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie wspaniale podejscie wobec pacjentow to byloby wspaniale. Lekarz godny polecenia!!!!!

Wspaniały lekarz, z mądrym i dobrym podejściem do pacjenta - nawet w środku nocy na ostrym dyżurze. Mistrz chirurgii.

Najlepszy chirurg w Warszawie !!! Rzeczowy mily kontaktowy. Jednym slowem super lekarz. Wzor do nasladowania dla kolegow po fachu.

Polecam pana doktora. Najlepszy chirurg u jakiego byłam. Zabieg usunięcia macierzy paznokcia wykonany profesjonalnie, po 2 tygodniach nie było już śladu. Oby więcej takich lekarzy było na tym świecie:)

Oby więcej takich lekarzy było na tym świecie:)

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny "?

Tomasz Góral

Witold Hołdys