refgdgdfgdfghfghfghfgh fhgfhfgh fghfghfghfg fghfgfh fghfgh fghfghdfg sdfsdf sdfsdf sdf sdf sdf sdf sdf sf dsf s.

Bardzo mily i dobry specjalista,konkretny,zna sie na rzeczy,pacjenta traktuje z szacunkiem.Wspominam go bardzo milo,goraco polecam.

Pan doktor przyjmował mnie do szpitala.Byłam zaskoczona jego bardzo kompetentnym - ale bardzo serdecznym podejściem do moich problemów! Spokojnie wytłumaczył mi co mnie czeka.Był bardzo rzeczowy,ale mówił językiem zrozumiałym dla mnie.Wspominam go bardzo miło.Oby tylko takich lekarzy spotykało się w izbie przyjęć!!!

Bardzo miły,przesympatyczny lekarz. Wszystko spokojnie i rzeczowo wyjaśni.Nie często spotyka się takich lekarzy.

polecam, trafna diagnoza i leczenie. Krzysiek

polecam, trafna diagnoza i leczenie.
Krzysiek

Lekarz wypełnił zlecony zabieg podchodząc do pacjenta profesjonalnie i na zupełnym luzie, z humorem

jest bardzo dobrym specjalistą,operował mnie i moją rodzinę.Jest kompetentny a co najważniejsze nie patrzy na Ciebie jak na pacjenta "rentownego" jak niektórzy na tym oddziale polecam lek.Rylskiego

Bardzo dobry specjalista. Pacjenta traktuje z szacunkiem. To lekarz, którego darzę zaufaniem i polecam. Marzena

Najlepszy chirurg pod słońcem. Leczył mnie i moja siostrę i bardzo Go polecam wszystkim..:)

Bardzo dobry lekarz. Gorąco polecam konsultacje.

Bardzo dobry lekarz. Gorąco polecam konsultacje.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Rzeszów"?

P.C.R. "Amazonka"
Chopina 2