lekarz Rafał Ryzner

Dwa razy już miałem okazję być pacjentem p. doktora. Bardzo uprzejmy, empatyczny lekarz. Tłumaczy sensownie i kompletnie. Polecam. Myślę, że krytyka w innych opiniach dotyczy sytuacji marnej organizacji SOR, po prostu szpital powinien mieć dużo większą kadrę medyczną na SOR, żeby lekarze nie byli skrajnie zmęczeni, co się przekłada na drażliwość. A ostatecznie to też nie wina szpitala, że organizacja i fundusze są skrajnie małe i źle wykorzystywane. Pozdrawiam Pana Doktora.

Również nie zgodzę się z opinią wyżej. Miałam kontak z Panem doktorem Rafałem Ryzner na SOR i nie pamietam tak szybkiej, sprawnej , kompetentnej i miłej wizyty zwłaszcza na SOR. W krótkim czasie badania i trafna diagnoza wyjaśniona w miły przystępny sposób mimo widocznego zmęczenia nad ranem. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.

Pierwszy raz na SOR spotkałam się z tak miłym lekarzem. Sympatyczny, wysłuchał, na koniec wszystko dokładnie wytłumaczył. Duży plus. Nie wierzę w tą poprzednią opinię;)

Bezduszny, delikatnie ujmując impertynencki Rafał Ryzer występuje jako „lekarz” ratujący zdrowie i życie Po 11 godzinnej wizycie na SORze „lekarz” Rafał Ryzer wymachując rękami, krzycząc i nie stawiając żadnej diagnozy odesłał mnie z bolącą klatką piersiową do domu. Powiedziałem, że nie ruszę się z SOR wtedy „lekarz” Rafał Ryzer powiedział że mogę zapłacić za dodatkową dobę w szpitalu chociaż jestem ubezpieczony. Jedynym stwierdzeniem na którym oparł swoją decyzję było to, że chodziłem przez niewielki okres czasu po korytarzu i rozwiązywałem krzyżówkę, I z takim samym bólem w klatce piersiowej wróciłem do domu