lek. dent. Rafał Scheller

Chirurg stomatolog

1,3

Pan doktor bardzo nieuprzejmy gburowaty i hamski razem że swoją asystentka co do leczenia to bym się zastanawiała czy w ogóle jest dentysta usunął mi 3 zęby zamiast dwóch rozwalajac przy tym dziąsła do kości o szyciu nie było mowy zostawił tak i powiedział żegnam no wynocha

Radze unikac tego lekarza. Pan doktor jest nerwowy, a jego praktyka lekarska pozostawia wiele do zyczenia: krzyczy na asystentki oraz pacjentow, nie potrafi poprawnie usunac zeba. Jesli chodzi o "bezbolesnie i bezstresowo", to na pewno nie u niego - doktor nie czeka, az zacznie dzialac znieczulenie, bo i po co. Moze i doktor nauk medycznych, ale o prawdziwej praktyce i podejsciu do pacjenta nie ma pojecia. Dowodem jest juz sam brak kolejek do tej kliniki. Jestem zazenowany i zawiedziony tym, czego doswiadczylem. Koszmar! Omijajcie z daleka!!! Ps. Gdyby mozna bylo ...

Ps. Gdyby mozna bylo dac zero gwiazdek, to taka bylaby moja ocena. Powinien sie Pan wstydzic!!

Miałam robioną resekcję. Doktor Scheller opowiadał mi pięknie o zabiegu i rzeczywiście, problemów nie było. Jednak gdy pojawiłam się ze zdjęciem u innego lekarza, okazalo się, ze resekcja była niepotrzebna, a lekarz naciągnął mnie na 1000 zł. Rada dla wszystkich, konsultujcie opinie z innymi lekarzami.

Fatalny lekarz. Kanałowe leczenie wykonane, ale nie tego zęba. Kolejny lekarz musiał poprawiać błędy kolegi po fachu. facet przereklamowany