lekarz Rafał Stando

Rzeczowy, uczciwy człowiek. Mówi jak jest i robi co trzeba. W chorobie onkologicznej nie znalazłem drugiej osoby, która poświęciłaby mi tyle czasu i energii. A badań trzeba było zrobić wiele. Doktor doprecyzował diagnozę, poprowadził leczenie i teraz drugi rok cieszę się życiem bez nowotworu. A na kontrolach możemy teraz tylko pożartować z "nieproszonego gościa".

Anioł a nie lekarz. Jako jedyny naprawdę zaangażował się w sprawę mojego męża, który cierpiał wielkie bóle związane z nowotworem. Bezinteresownie zadzwonił i wezwał na radioterapie, która przyniosła ulgę. Nigdy w życiu nie spodziewalibyśmy się takiego potraktowania. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystko.

Dziękuję Panu Doktorowi za wsparcie, którym był dla naszej rodziny w chorobie męża. Pozdrawiam, Barbara M.

Potwierdzam, komunikatywny i uprzejmy. Jestem rok po leczeniu na prostate, po chorobie ani śladu, chodzę na kontrole do Doktora i jestem bardzo zadowolony.