lekarz Rafał Wójcik

Neurolog

Bardzo polecam tego doctora bardzo dobry chirurg ,miła obsługa do pacjenta,dobry specjalista polecam serdecznie

Bardzo polecam Pan doktor leczy mnie od lat i jestem bardzo zadowolona, polecam każdemu kto szuka zaufanego lekarza

Podczas wizyty na nfz ma się wrażenie, że doktor Wójcik jest w przychodni za karę, nerwowo spogląda na zegarek kiedy zbliża się czas pracy, a pielęgniarka przynosi kolejną kartę praca. Podczas wizyty jest wręcz niegrzeczny. Pierwszy raz spotkałam się z tak nieuprzejmym lekarzem.

Fantastyczny lekarz i człowiek. Potrafi nie tylko spojrzeć na pacjenta jako na obiekt badań, ale wczuć się w jego sytuację, pełen empatii. Jest wtedy kiedy pacjent go potrzebuje. Lekarz z powołania. Polecam każdemu. Pierwszy raz takiego lekarza spotkałam.

Nie polecam!!! A dlaczego? Bo będąc na wizycie miałem wrażenie, że jestem ostatnią osobą którą interesuje się pan doktor. Nie zostałem do końca wysłuchany i zostały zanegowane moje przypadłości. Sorry, ale to chyba ja wiem najlepiej gdzie mnie boli. Niczego się nie dowiedziałem, poza tym że mam przyjść za jakieś 3 miesiące. Cała wizyta trwała dosłownie 5-7 minut.

Lekarz dla którego najważniejsze jest zdrowie pacjenta. Serdecznie polecam!

Lekarz dla którego najważniejsze jest zdrowie pacjenta. Serdecznie polecam!

Lekarz o standarcie europejskim-konkretny,uprzejmy dla pacjenta, jak i rodziny(informacja o pacjencie),specjalista majacy na celu dobro chorego.Polecam pana dr.Wojcika.

Zdecydowanie odradzam. Lekarz nie ma odpowiedniej wiedzy lekarskiej.

Zdecydowanie odradzam. Lekarz nie ma odpowiedniej wiedzy lekarskiej.

Rzeczowy, o wielkiej kulturze, uczciwy specjalista .Zdecydowanie Polecam tego specjalistę.

Bardzo miły lekarz! Zawsze pomoże, jak trzeba nawet przyjeżdża na wizyty domowe. Szybko wyleczył moją mamę, teraz mnie leczy i jestem bardzo zadowolona... Polecam w 100%