lekarz Rafał Żelanowski

Psychiatra

2,9
2,9

Ma bardzo dobrą opinię wśród pacjentów w porównaniu z innymi lekarzami ostrowskimi o tej profesji. Dużo czasu poświęca pacjentowi. Polecam.

miałam problem z synem, trafnie zdiagnozował jego chorobę,jego terapia i odpowiednio dostosowane leki pomogły w krótkim czasie dojść synowi dojść do siebie,

dojść synowi dojść do siebie,

Kiepsko ustawia leki, właściwie to chyba stawia na początku nie trafne diagnozy, dopiero później dochodzi do sedna sprawy (a pacjent się męczy) Za bardzo zaangażowany w politykę a nie w sprawy pacjenta. Generalnie miły i uprzejmy ale z ustawianiem właściwego trybu leczenia są problemy a zapisywane leki są tylko od "pewnych" firm choć w aptece jest mnóstwo tańszych zamienników.

Człowiek dobierał mi leki przez ponad dwa lata, rozumiem że ten proces musi trwać ale dwa lata to raczej za długo (chodziło chyba o dojenie kasy). W prywatnym gabinecie jest miły dopóki się płaci. Zmieniłem lekarza i w trakcie starania o rentę z komisji trafiłem na konsultacje właśnie do pana Żelanowskiego jako konsultanta Zus, i wtedy już nie był taki miły i uprzejmy jak za pieniądze zostawiane w jego gabinecie (chociaż dobrze wiedział w jakim jestem stanie psychicznym). Przez jego opinię sprawa renty znalazła swój finał w sądzie gdzie temat wygrałem. Więc wygląda na to że stawia nie trafne diagnozy i po prostu mówiąc wprost - ciągnie kasę z pacjenta.