Ramzes Stańczyk

Laryngolog

To była bardzo dobra wizyta u Pana doktora, biorąc dodatkowo pod uwagę, że dotyczyła mojego niepełnosprawnego syna. Tak jak w każdym innym przypadku, podejście do syna wymagało niestandardowego podejścia - ponieważ m.in. nie mówi. W tej sytuacji wyszła bardzo dobra i potrzebna współpraca lekarz-rodzic, ponieważ proszę sobie wyobrazić poziom zachowania 2-3 latka przy fizjonomii 14 latka. Dlatego bardzo wysoko oceniam kompetencje i postawę Pana doktora, który przeprowadził profesjonalnie diagnozę i następnie zabieg czyszczenia uszu (sporo tego było). Co najbardziej pomogło, myślę, że przede wszystkim duże doświadczenie Pana doktora, dalej jego spokój, uśmiech i pewność działania oraz to, co pisałem powyżej - otwartość na współpracę z rodzicem.

W trakcie, jaki na koniec uzyskałem potrzebne informacje i kilka istotnych podpowiedzi co do pielęgnacji.

Spotkanie z Panem doktorem mogę określić w trzech słowach: profesjonalnie, konkretnie i miło :).

Bardzo Polecam!

Najlepszy lekarz jakiego znam,do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.Stara się tłumaczyć chorobę nie strasząc pacjenta.Bardzo się to przydaje u dzieci.Godny polecenia.

Bardzo dobry lekarz,a poza tym stara się tłumaczyć chorobę tak,żeby nie przestraszyć pacjenta.Do każdego podchodzi indywidualnie.Miły i godny polecenia.

Wspaniały chirurg, zoperowal już 2 osoby w mojej rodzinie.Indywidualne podejście do pacjenta. Doskonały lekarz również dla dzieci. Polecam.