3,9
3,9

Dr Hady operował mi tarczycę w łapach. Na pierwszej wizycie, po zbadaniu, dokładnie opowiedział mi na czym będzie polegał mój zabieg i udzielił odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Tak więc idąc na operację wiedziałem wszystko na ten temat. Jestem 3 tyg. po zabiegu, czuję się b.dobrze, nie mam żadnych dolegliwości i powikłań. Dr Hady przeprowadził zabieg perfekcyjnie. Po niecałej dobie po operacji mogłam już chodzić, a po 4 dniach normalnie jeść(praktycznie wszystko). Jest świetnym chirurgiem, a na dodatek niezwykle kontaktowym i miłym człowiekiem. Dr. poleciła mi moja endokrynolog, która powiedziała, że nie słyszała o powikłaniach po operacji tarczycy przeprowadzonych przez dr, a i znajomi którzy przeszli ten zabieg powiedzieli to samo. Moim skromnym zdaniem dr Hady jest najlepszym chirurgiem od operacji tarczycy w regionie.

Wspaniały lekarz, operował mnie dwukrotnie za pierwszym razem na woreczek a następnie miałam robioną resekcję żołądka obie operacje odbyły się bez komplikacji. Czuję się doskonale, dziękuję bardzo Panie Doktorze

Bardzo miły lekarz, dodaje pacjentowi wiary i nadziei. Pogodny, wesoły, a jednocześnie podchodzi bardzo profesjonalnie do zawodu. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

. . . . .. . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ..

Wielu lekarzy, szczególnie tych małomiasteczkowych powinno brać przykład z dr Razak Hady

Rewelacja! Profesjonalizm, wysoka kultura osobista, bardzo bezpośredni, opanowany, z humorem. Super chirurg, dokonuje... CUDÓW! Polecam wszystkim, potrzebującym cokolwiek operować! ;) Razem ze mną była w szpitalu (i przechodziła operację tarczycy) pacjentka aż z... Krakowa!!! Brawo, doktor HADY RAZAK HADY! ;)

Brawo, doktor HADY RAZAK HADY! ;)

Super gość...polecam.Takich ludzi jest bardzo mało w naszym społeczeństwie Dzieki dr

Doktor Hady jest bardzo milym czlowiekem, wesolym optymistą.Udziela się to pacjentom. Mimo wrodznego optymizmu - do choroby podchodzi poważnie,ze znawstwem. Jest świetnym chirurgiem.Robil mi resekcję żolądka. Rozdaje nadzieję,spelnia oczekiwania. Z chęcią i polecę inny jego profesjonalizm.;) Pacjentka z Bialegostoku. Doktorze - dziękuję.;)

Mimo wrodznego optymizmu - do choroby podchodzi poważnie,ze znawstwem.
Jest świetnym chirurgiem.Robil mi resekcję żolądka.
Rozdaje nadzieję,spelnia oczekiwania.
Z chęcią i polecę inny jego profesjonalizm.;)
Pacjentka z Bialegostoku.
Doktorze - dziękuję.;)