lekarz Regina Janów

Krótki wywiad :) badanie 5 min ( usg brzucha) wydruk do ręki i...KONIEC wizyty :))) Grzecznie kompetentnie i fachowo. dziękuję !

Grzecznie kompetentnie i fachowo.
dziękuję !

Wielokrotnie korzystałam z usług p.dr.Badanie wykonane zawsze (mam robione co pół roku)b.dokladnie,jest to b.sumienny lekarz,godny polecenia.Rowniez mój nieżyjący już syn(mukowiscydoza)był b.czestym pacjentem p.dr,badania były wykonywane b.precyzyjnie,p.dr miała b.dobry kontakt z synem,gdzie zdawała sobie sprawę,że mukowiscydoza była dla niego wyrokiem.Mimo to p.dr miała zawsze poczucie humoru,zawsze był czas na rozmowę z pacjentem i to podejście do nieuleczalnie chorego chłopaka.Godna zaufania,polecam!

P.dr wielokrotnie wykonywała zarówno u mnie jak również u mojego,nieżyjącego już syna (mukowiscydoza) USG,jest to osoba b.konkretna,dokładna,diagnoza zawsze się potwierdzała,według mnie lekarz godny polecenia. Ok

W ostatnim czasie poprzez nawarstwienie się dolegliwości jestem kierowana do różnych specjalistów. Ale z tak podłym podejściem to nie miałam do czynienia nigdzie. Pani dr względnie sympatyczna gdy dowiedziała sie w jakim celu (powiększenie) robi mi (odpłatnie) usg piersi to się obraziła, nie widziała sensu dalszej konwersacji. Takie zachowanie potrafiłabym zrozumieć, bo nie każdy musi akceptować czyjeś kompleksy ale to co sie wydarzyło potem jest naganne. Pani dr podczas badania wykryła 2 torbielki postanowiła przy tej okazji poinformować lakonicznie, że to może być poważna sprawa i muszę iść do onkologa i zrobić badanie histopatologiczne bo ona nie jest w stanie nic więcej powiedzieć. Teraz po wielkiem strachu, panice, płaczu kiedy cała roztrzęsiona wyszłam bez żadnej informacji gdzie się udać dokładnie (bez skierowania) co zrobić .. okazało się, że to jakaś bzdura i kobiety mają po kilkanaście takich torbieli. Mam wrażenie jakby Pani dr chciała mnie ukarać za marzenia.