Rehabilitant Dziecięcy

Rehabilitant dziecięcy, Fizjoterapeuta

Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka
Warszawa ul. Laurowa 39
Białołęka, Warszawa

Do Pani mgr Anny Wysockiej trafiłam z synkiem gdy miał 2 miesiące i to był dzień, który okazał się najlepszą inwestycją w przyszłość mojego syna. Gdy Karol miał 3 tygodnie i kładłam go na brzuszku krzyczał strasznie i układał się w rogalik, dużo ulewał i mało spał. Zwróciłam na to uwagę położnej i pediatrze, powiedzieli, że to normalne, a rogalik, że w brzuchu tyle czasu leżał i ma prawo być ...
Opinia dodana przez: Karolek z mamą Patrycją
Rehabilitant dziecięcy Zabrze mgr Joanna Zawodniak

mgr Joanna Zawodniak

Terapeuta, Rehabilitant dziecięcy

FIZJO-WIKI REHABILITACJA DZIECI I DOROSŁYCH
ULSOSNOWA 8
41-800 Zabrze

Pani Joanna to świetny specjalista, posiada olbrzymią wiedzę z fizjoterapii, którą potrafi przekazać w sposób prosty i zrozumiały. Polecam metodę Vojty, która wymaga poświęcenia ale jest efektywna a o to przecież nam chodzi w rehabilitacji, szczególnie u małych dzieci.
Kochani rodzice rehabilitując tą metodą swoje dzieci przywracacie im sprawność .
Opinia dodana przez: Elżbieta

90-032 Łódź

mgr Sylwia Piorun

AKTIS Sylwia Piorun

59-220 Legnica

Pełen profesjonalizm, moje dziecko ma skoliozę, trzeba było zrobić trg, rotacja powyžej 5 stopni ( wreszcie wiem o co chodzi).
Polecam , polecam

Monika Sirant

SIR-MED Usługi fizjoterapeutyczne

Bydgoszcz

Z całego serca mogę polecić Panią Monikę jako bardzo dobrego rehabilitanta i fizjoterapeutę. Jak wiadomo małe dzieci ćwiczą kiedy chcą a kiedy nie chcą brykają jak dzikie zające i żadne groźby i prośby nic nie dają a Pani Monika ma anielską cierpliwość do takich łobuziaków i potrafi mimo wszystko wyegzekwować od malucha wykonanie ćwiczenia. Do tego bardzo ciepła i życzliwa osoba. Ja niestety po kilku latach przerwy w reh. mojego ...

lekarz Iwona Szymkuć

Katedra i Klinika Rehabilitacji Szpital Uniwersytecki Nr 1

Bydgoszcz

Świetny lekarz. Fantastyczne podejście do dzieci. Moje córeczki są w wieku: 6 i 1,5 roku i nic sie nie bały pani doktor. Uśmiechały się do niej i wykonywały wszelkie polecenia. Profesjonalista w 100%. Polecam Centrum rehabilitacji i masażu na ul. ks Piotra Wawrzyniaka. Fachowa obsługa, doradzą, przesympatyczni rehabilitanci. Pani doktor wszystko tłumaczy co i jak także my jestesmy z mezem zadowoleni.

Robert Stalewski

Wizyty domowe, Rehabilitant dziecięcy

Sophia-Rehabilitacja
Kamienna 2
53-308 Wrocław

Polecam gorąco,pierwszy specjalista( a zwiedziłam prawie pół Wrocławia), który wreszcie mi pomógł. Po pierwszej sesji już czułam ogromną ulgę i poprawę, a po następnych jestem jak nowo narodzona. A do tego bardzo kulturalny i sympatyczny człowiek.
Hanna

Jolanta Surmacz

Rehabilitant dziecięcy, Neurolog dziecięcy

ligota

Katowice

Z CZYSTYM SERCEM MOGLE PANIA DR POLECIC JEST UPRZEJMA DUZO POSWIECA CZASU MNIE I SYNOWI POSWIECILA 65 MIN DUZO ROZMAWIANA TEMAT CHOROBY MOWI I MOWI, NA PYTANIA ODPOWIADA A NIE JAK INNI LEKARZE PISZA I PISZA NIEWIADOMO CO W KARCIE PACJETA I NAJLEPIEJ JAKBY CZLOWIEK O NIC NIE PYTAL.SUPER KOBIETA GODNA POLECENIA I KAZDYCH PIENIEDZY.

dr Martyna Brychcy

Rehabilitant dziecięcy, Fizjoterapeuta

wizyta już od 60

FIZJOspot
ul. Stanisława Staszica 6
58-540 Karpacz

Dr Martyna Brychcy zajmowała się rehabilitacją i wspomaganiem rozwoju mojej córki Laurki od jej 4 miesiąca życia. Jest to osoba z szerokim wachlarzem kompetencji, miła, uprzejma, mająca bardzo dobry kontakt z dziećmi i ich rodzicami:) Nasze spotkania i ćwiczenia trwały zawsze dłużej niż uzgodniony czas wizyty. Terapia była przygotowana dla indywidualnych potrzeb dziecka. Fizjoterapeuta ma duże doświadczenie w rehabilitacji dzieci metodą NDT Bobath, metodą Vojty i masażu Shantala. Jeśli moja ...
Opinia dodana przez: magdalena

mgr Marzena Chromska

PROGRESS Centrum diagnostyczno - terapeutyczno - edukacyjne
Kilińskiego2/8 56-400 Oleśnica
56-400 Oleśnica

ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Super wytłumaczyła mi jakie i w jaki sposób wykonywać ćwiczenia z moim dzieckiem.
Anna