Rehabilitant Katowice

Jolanta Surmacz

Rehabilitant dziecięcy, Neurolog dziecięcy

ligota

Katowice

Z CZYSTYM SERCEM MOGLE PANIA DR POLECIC JEST UPRZEJMA DUZO POSWIECA CZASU MNIE I SYNOWI POSWIECILA 65 MIN DUZO ROZMAWIANA TEMAT CHOROBY MOWI I MOWI, NA PYTANIA ODPOWIADA A NIE JAK INNI LEKARZE PISZA I PISZA NIEWIADOMO CO W KARCIE PACJETA I NAJLEPIEJ JAKBY CZLOWIEK O NIC NIE PYTAL.SUPER KOBIETA GODNA POLECENIA I KAZDYCH PIENIEDZY.

mgr Ewelina Nowak

Wizyty domowe, Rehabilitant dziecięcy

WIZYTY DOMOWE

Katowice

Wspaniały lekarz! świetne podejście a co najważniejsze widać efekty ! Wszystko tłumaczy, jest cierpliwa! Naprawdę polecamy !

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Reumatolog, Rehabilitant

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

W swoim długim zyciu nie spotkałam tak sympatycznego miłego ciepłego uprzejmego lekarza który za wszelką cenę chce pomagać chorym.Do końca życia będę wdzięczna za to co p.dr zrobiła dla mojego męża.Duży szacunek.Cieplutko pozdrawiam.R.C.

Opinia dodana przez: Rozalia

Pelikanów 8
40-522 Katowice

Polecam, doskonały kontakt z pacjentem, szczegółowe badanie.

Polecam, doskonały kontakt z pacjentem, szczegółowe badanie.

Grottgera 54B
40-681 Katowice

Najlepszy lekarz na jakiego mogliśmy trafić z synkiem, Pani Doktor zawsze uprzejma, uśmiechnięta, z wiekiem sercem do swoich małych pacjentów jak i rodziców, a co najważniejsze z ogromną wiedzą, która nigdy nas nie zawiodła. Jak narazie to jedyny lekarz do którego mam zaufanie.

Opinia dodana przez: Mama Frania

Samodzielny Ośrodek Rehabilitacyjno-Oświatowy dla Dzieci Niepełnosprawnych Centrum Rozwoju Dziecka
Ułańska 5a
40-887 Katowice

Bardzo profesjonalna wizyta. Polecam panią doktor. Kompetentna i mądra osoba! Naprawdę godna polecenia. Leczę u niej całą rodzinę!

Opinia dodana przez: Justyna

mgr Wojciech Budziosz

Wizyty domowe, Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Centrum Medyczne "BUD-MED"
ulica Ligonia 26/1
40-036 Katowice

Witam. Facet jest niesamowity, przyszedłem do nim z małą nadwagą a on mi uświadomił że nadwaga to tylko kosmetyczny problem tzw "szczyt góry lodowej" i po otrzymaniu badań krwi okazało się że on miał rację. Miałem tak obłuszczone wnętrzności że narządy nie pracowały jak powinny. Na szczecie Pan Wojtek wytłumaczył mi że każdy mój wybór wpływa na zdrowie i pomógł skorygować moje złe nawyki. Teraz jestem już po 6 wizycie i nadal tracę wagę ale co ważniejsze czuje się lepiej i jestem zdrowszy. Jedyne co było dla mnie zaskoczeniem to młody wygląd specjalisty ale po 5min to już nie miało znaczenia. Ogólnie polecam bo on prezentuje taki świeży i niecodzienny pogląd na leczenie ludzi.

ul. Jacka Woszczerowicza 8
40-749 Katowice

Oby jak najwięcej takich lekarzy !!! Jest opiekuńcza , świetnie diagnozuje i leczy ! Polecam leczenie u Pani Chmielinskiej w każdym przypadku Jej specjalizacji !

Opinia dodana przez: Janina
Rehabilitant Katowice mgr Mariusz Molenda

mgr Mariusz Molenda

Rehabilitant, Fizykoterapeuta

DENTestica
Armii Krajowej 190B/1
40-750 Katowice

jeśli macie częste migreny to wiecie, ze przez to nie da się normalnie funkcjonować … nie można się skupic w pracy, cieszyć najprostszymi rzeczami, bo wtedy wszystko przeszkadza, a ja miałem jeszcze dodatkowo ten problem, ze wszystkie leki przestaly na te migreny działać… nie pomagały proszki, nacieranie amolem czoła, po prostu nic… znajoma poleciła mi Qi Med., powiedziala, ze tam można migrene wyleczyć wlasnie dzięki sesjom u specjalistow zajmujących się medycyną chińską. Byłem do tego sceptycznie nastawiony ale na wizyte poszedłem i … wyszedlem bardzo zadowolony, bo przekonałem się, że to nie żadne szarlataństwo tylko metoda leczenia poparta wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Z chęcią polecam pana Mariusza, to poi prostu profesjonalista.
Jego metody przyniosły zamierzony efekt i problem migreny już daleko za mną

Opinia dodana przez: adrianosr43

Ernest Radliński

Rehabilitant dziecięcy

Katowice

Z mgr Radlińskim ćwiczyliśmy 4 lata temu. Syn miał mocno obniżone napięcie i dużą asymetrie. Po przejściu kilku rehabilitanów zaufaliśmy właśnie jemu ponieważ jego teoria odbiegała od poradnianych. Ćwiczyliśmy 10 miesięcy i nasz syn jest teraz najsprawniejszym dzieckiem w przedszkolu. Po napięciu i asymetria nie został żaden ślad. Ma proste nogi i plecy.

A co do poprzedniej opinii którą ktoś bezmyślnie napisał to ani p.Radliński ani żaden inny rehabilitant nie będzie ćwiczył jednej grupy mięśni, ćwiczenia zawsze były dostosowane do wieku i rozwoju dziecka. Pozdrawiam i z czystym sumieniem polecam

Opinia dodana przez: Kasia

Rehabilitanci w mieście Katowice