Rehabilitant Radom

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Rehabilitacji w Centrum Radomia
Kazimierza Kelles-Krauza 32
26-600 Radom

Słowami trudno wyrazić niesamowite podejście do pacjenta. Ma czas na dokładny wywiad, obejrzenie i zapoznanie się z dostarczonymi wynikami i zdjęciami. Pierwszy raz spotkałam się, że lekarz wyciągał ode mnie informacje o moich dolegliwościach. Tą lekarkę w nocy o północy mogę w ciemno polecić. Pani doktor preferuje ćwiczenia w różnym wydaniu. Najważniejsze, że mi pomogła - bardzo pomogła.
Pozdrawiam Małgorzata B.

Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom

\To prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Medycyny Rodzinnej i Gabinet Lekarza Rodzinnego
ulica Kilińskiego 15/17
26-600 Radom

Pani Doktor bardzo miła i profesjonalna. Bardzo przyjaźnie i ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Szuka rozwiązań dostosowanych pod danego pacjenta. Wizyta przebiegła pomyślnie. Pacjent zadowolony z procesu leczenia.
Opinia dodana przez: Zygmunt

Mieszka I 13 lok. 94
26-600 Radom

Pani w środku tygodnia przychodzi w okularach przeciwsłonecznych:-) hahahaha. Twierdzi, że nie ma żadnych problemów zdrowotnych, a ja byłam u innego specjalisty i wszystkie problemy wyszczególnił. Kobieta bez minimalnej kultury osobistej i baz żadnej wiedzy merytorycznej!!!! Odradzam szkoda czasu....
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

limanowskiego
Radom

ostrzegam przed Pania Zawadzka!!!!

Jest beznadziejnym lekarzem, bywa tez bardzo nieprzyjemna. jej zachowanie jest niezgodne z zasadami etyki lekarskiej.
Mam porownanie i niestety Pani Zawadzka jest jednym z najgorszych lekarzy jakich spotkalam.

lekarz Elżbieta Łasińska

Reumatolog, Rehabilitant

Staszica 22/6
26-610 Radom

POLMEDIC POZ II
gen. Leopolda Okulickiego 74

Solskiego 7/7
26-600 Radom

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Pielęgniarstwa i Rehabilitacji Sp. z o.o. - filia w Radomiu
Domagalskiego 7

limanowskiego