Lekarze Rehabilitant

mgr Angelika Tkaczyk

Centrum Rehabilitacji
ul.Powstańców Śląskich 103/8
01-355 Warszawa

Korzystam z terapii Zdrowy kręgosłup, jestem po 6 zabiegu i odczuwam wyraźną poprawę. Pani Angelika , która prowadzi ze mną te zajęcia jest miła, wykazuje się dużym profesjonalizmem i empatią.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Tamara Krzymińska

Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze "MEDPHARMA"
ul. Leśna 1A
83-200 Starogard Gdański

Pani Tamara jest niezwykle miłą, a jednocześnie bardzo rzeczową osobą. Zdecydowanie polecam wszystkim jako najwyższej klasy specjalistę. W dzisiejszych czasach znalezienie lekarza, z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta, graniczy z cudem
Opinia dodana przez: Piotr

mgr Maciej Wiśniewski

Rehabilitant dziecięcy, Fizjoterapeuta

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Młynarska 8/12
Warszawa

Specjalista w swojej dziedzinie, cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania. Miły, uśmiechnięty ma bardzo dobry kontakt zarówno z dzieckiem jak i rodzicem. A co najważniejsze ćwiczenia z Panem Maciejem przynoszą znakomite rezultaty, polecam z całego serca.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Terapeuta
                                       mgr Filip Doręgowski

mgr Filip Doręgowski

Terapeuta, Fizjoterapeuta

Holicare - praktyka fizjoterapeutyczna
Cybernetyki 7E lok. U1
02-677 Warszawa

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Filipa. Ból który mi doskwierał, nie pozwalał mi normalnie funkcjonować do tego stopnia, że miałem problemy z oddychaniem. Do gabinetu Holicare wszedłem z ogromnym bólem, a wyszedłem szczęśliwy, bez bólu. Zadziało się tak już po pierwszej wizycie. Kolejne wizyty wyleczyły całkowicie moją dolegliwość. Do gabinetu Pana Filipa trafiłem z polecenia i polecam dalej!
Opinia dodana przez: Damian

mgr Paweł Szkopek

Ośrodek Dializoterapii
Bohaterów Warszawy 34
48-300 Nysa

Miły fizjoterapeuta, dość wyrozumiały. Serdecznie polecam dla młodych ludzi z pewnością znajdą z Panem Pawłem wspólny język. Jeśli chodzi o masaż, ćwiczenia czy fizjoterapię, doskonale dopasowane do stopnia dysfunkcji pacjenta.
Opinia dodana przez: boska

lekarz Michał Kardacz

CRM Medservis
11 Listopada 5
62-100 Wągrowiec

Bardzo kompetentny lekarz wzbudza ogromne zaufanie polecam z całego serca Monika

dr Michał Gorczyca

Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom

\To prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie

mgr Jarosław Dabrowski

FORUS
Patriotów 110
04-884 Warszawa

Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta.Cierpliwie tłumaczy schorzenie i obrany sposób terapii. Ciepła, sympatyczna atmosfera tworzona przez cały zespół. Gorąco polecam wszystkim.

dr Piotr Tomczyk

Psychoterapeuta, Rehabilitant

Centrum Rehabilitacji i Usług Medycznych BioMed
ul. Szkolna 45 , ul. Jagiellońska 9
97-300 Piotrków Trybunalski

Wspaniały gość. Więcej takich ludzi. Nie dość ze skromny to dla każdego indywidualny. Według mnie na lepszego terapeute nie moglem trafić. Bamis

mgr Miłosz Janicki

Fizjoterapeuta, Masażysta

SANUS Gabinet fizjoterapii mgr Miłosz Janicki
Karola Olszewskiego 42 lok.2
51-646 Wrocław

Wspaniały rehabilitant. Bolało mnie w okolicy lędźwi, ból często schodził aż do nogi. Pan Miłosz zdiagnozował mnie, rozmasował okolicę miednicy, nogi i plecy. Po 3 wizytach ból całkowicie ustąpił. Na koniec terapii, wytłumaczył jak mam o siebie dbać i jakie ćwiczenia wykonywać, żeby ból nie wracał. Serdecznie polecam.

mgr Piotr Pąchalski

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

PMED
Dunin-Wąsowicza 20/II lok.10
30-112 Kraków

Nazwała bym Pana mgr Piotra Pąchalskiego terapeutą od spraw beznadziejnych. Poza ogromną wiedzą zawodową o której można przeczytać w Internecie Pan magister przede wszystkim potrafi słuchać drugiego człowiekiem. Tą cechą mógłby obdarować wielu lekarzy i terapeutów u których byłam i zawsze odnosiłam wrażenie, że ważniejsze ode mnie są moje wyniki badań. Na rozmowę zawsze brakowało czasu i jak ja się czuję nikogo nie obchodziło. Okazało się, że ból od kręgosłupa ...

mgr Joanna Pala

43-300 Bielsko-Biała

Młoda, ambitna, uprzejma dla pacjenta, profesjonalnie podchodzi do rehabilitacji. Gorąco polecam

mgr Wiktor Maniowski

Wrocław

Świetny fizjoterapeuta z dużą wiedzą. Pan Wiktor pomógł mi w ostrym bólu odcinka Th. Dziękuję za szybką i super skuteczną pomóc.
Opinia dodana przez: Karolina Gostyń

dr n. med. Agata Deja

Rehabilitant dziecięcy

AMED
Biała7A/U3
80-435 Gdańsk

Wspaniała Pani Doktor dzieki niej moja córka chodzi i jest wyprostowana po operacji i rechabilitacjach polecam jak najbardziej
Opinia dodana przez: Katarzyna Książkowska

mgr Agnieszka Szczerbicka

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Stomed
Mickiewicza 134/136
87-100 Toruń

Za dużo by pisać ...pełen profesjonalizm.Począwszy od czasu poświęconego pacjentowi po wiedzę,kompetencję.Z racji częstych kontuzji (i wizyty u wielu fizjoterapeutów) mogę powiedzieć ze Agnieszka to prawdopodobnie najlepsza specjalistka od kolan w Toruniu !!!
Opinia dodana przez: Zbyszek

mgr Iwona Wojtczak

FIZJOCARE
Fizjoterapia domowa
Nysa

Pani Iwona jest zaufaną specjalistką w swojej dziedzinie. 100 % PROFESJONALIZMU. Serdecznie polecam!

dr Iwona Ciechanowicz-Kowalczyk

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci ze Złożoną Niepełnosprawnością
ul. Strzeszyńska 213
Poznań

Pani Iwona jest najlepszym specjalistą w dziedzinie rehabilitacji małych dzieci, jakiego miałam przyjemność spotkać. Kapitalna Osobowość, bardzo szeroka wiedza, kompleksowe podejście do naszego Pawełka i do nas rodziców... Z całego serca polecam Panią Iwonę wszystkim przerażonym, zrozpaczonym diagnozami rodzinom... (Choć sama zawodowo zajmuję się psychoterapią osób niepełnosprawnych,dziś wiem, że w przypadku swojego własnego dziecka terapia nie może być oparta wyłącznie na naszej wiedzy i intuicji...) Wybitny Człowiek!!!!! P.Iwonko- dziękujemy za ...

mgr Marcelina Wrzesińska

Centrum Rehabilitacji
ul.Powstańców Śląskich 103/8
01-355 Warszawa

Polecam zajęcia z P. Marceliną z całego serca. Jest nie tylko bardzo miła, ale również fachowa i gotowa do poświęceń dla pacjenta. Dogodne godziny zajęć w połączeniu z " cudownymi rękami, które leczą" Pani Marceliny i zalecanymi przez nią ćwiczeniami pozwoliły mi uwolnić się od przykrych przypadłości. Wysiłek w tym gabinecie stał się przyjemnością.

lekarz Eugenia Leszczyńska

Interhem Poradnie Specjalistyczne
Choroszczańska 24
15-732 Białystok

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Wykorzystuje nowoczesne metody rehabilitacji, polecam wszystkim potrzebującym postawienia na nogi.

mgr Jagoda Ciupińska

Specjalistyczna Poradnia Psychiatryczno - Psychologiczna w Środzie Śląskiej
Targowa 1F
55-300 Środa Śląska

Ból prawej ręki ustąpił. Drętwienie palców też. W końcu bez problemów mogę unosić prawą rękę , wszystko nią robić, np. kilka minut trzymać suszarkę i układać włosy czego już dawno nie robiłam