Renata Dorożalska

Zle przeleczony zab , kanaly zle wypelnione , brak poczuwania sie do fuszerki niestety , zawiodłam sie....

Bardzo dobrze urządzony gabinet. Miła obsługa pacjenta.Pani Renata świetnie leczy zęby i co najważniejsze bezboleśnie. Nigdy po zabiegach stomatologicznych nie trzeba było nic poprawiać. To duży plus.Polecam

To duży plus.Polecam

Dzięki Pani doktor moja lewa jedynka jest złamana ,a dwójka od dwóch miesięcy leczona przez innego dentyste, nie polecam, Angelika P.

Leczę zęby u Pani doktor już kilka dobrych lat, fachowo podchodzi do pacjenta, uratowała zęba, którego inna pani chciała wyrwać. Ma profesjonalne narzędzia i co ważne wie jak się nimi posługiwać. Niewiele osób wie że Pani Renata ma aparat rentgenowski i jeśli tylko zajdzie potrzeba od ręki robi zdjęcie i robi to w ramach opłaty za wizytę. Znieczulenie zawsze dostałem, bez dopłaty. Ja osobiście wolę dołożyć kilkadziesiąt złotych i leczyć zęby prywatnie. W ramach NFZ musiałby dopłacić minimum 60 za porcelanową plombę, oraz kilkanaście za porządne znieczulenie. Wiem od znajomych, że pani doktor potrafi nawet przyjąć na fotel po północy lub w weekend.

Jeśli chodzi o zęby to nie ma co oszczędzać, bo nie ma większego bólu niż ten spowodowany przez chore zęby. Polecam Panią Renatę serdecznie Łukasz K.

Świetny lekarz,Pani Doktor u mnie robiła cała górę -estetyka . Dwa mosty plus dwie licowki super efekt. Pełen profesjonalizm polecam. Ewa K.

Świetny lekarz,Pani Doktor u mnie robiła cała górę -estetyka .
Dwa mosty plus dwie licowki super efekt.
Pełen profesjonalizm polecam.
Ewa K.

Nienawidzę dentystów/stomatologów - wiadomo nie w sensie ludzi lecz fachu jaki wykonują :P Jedyną do której mam zaufanie i robi to bezboleśnie, profesjonalnie jest Pani Dorożalska. Polecam, ale trzeba szykować portfel, bo nie ukrywam, że ceny są wysokie. Natalia Skonieczna

mnie niestety nie stać na leczenie u pani doktor.

mnie niestety nie stać na leczenie u pani doktor.

switny fachowiec, lecze zeby wraz z rodzina od kilkunastu lat u Pani Doktor i jestesmy bardzo zadowoleni. Polecam. Karolina Kwadrans