lekarz Renata Dudek

Pediatra

3,5

Pani Doktor bardzo nam pomogła. Po wcześniejszych wizytach z moją kilkumiesięczną córeczką u innych lekarzy nie było poprawy. Dopiero Pani Doktor postawiła właściwą diagnozę i dała szczegółowe zalecenia dla mnie i dla dziecka. Jestem bardzo wdzięczna.Polecam.

Jeżeli, drogi tato, droga mamo, wybieracie się do tej Pani, to wiedzcie, że najprawdopodobniej wstała dziś lewą nogą i, po wizycie u niej, ciezko będzie Wam odzyskać dobry humor. Zła energia od tej kobiety znajduje swoje ujście w gabinecie pediatrycznym, który to nie jest miejscem do przenoszenia swoich życiowych frustracji, na Bogu ducha winnych rodziców. To jest, w zasadzie wszystko, co można powiedzieć o Pani dr Renacie Dudek. PRL się skończył, a w pięknych, nowoczesnych przychodniach nadal siedzą paniusie, które zamiast rzeczowo i miło podejść do klienta, najchętniej zrownalyby go z podłogą.. z przykrością, NIE POLECAM