Renata Firlej-Kucińska

2,1

Najgorszy ginekolog z jakim miałam do czynienia. Nic nie powiedział gdy poroniłam i co będzie dalej tylko skierował mnie na szpital w celu weryfikacji. Wiedząc po 4 tygodniach wg wypisu że mam wizytę lekarza medycynę pracy, powiedziała do mnie żebym wracała do pracy ale nie dała mi możliwości otrzymania pisemnej informacji dla lekarza że jestem zdolna. Dzięki niej muszę jechać do lekarza rodzinnego. Poza tym notorycznie się spóźnia. Minimalna kolejka jaka mnie zastała to 30min, maksymalna zaś 3h. Nie polecam!

Wizyta u tej pani to był największy błąd jaki popełniłam w ciąży. Pani "doktor" niemiła, chamska, obrażona na cały świat że ktoś do niej przychodzi i smie zakłócać spokój. Badanie BARDZO nieprzyjemne, mam nadzieję, że nie było to celowe. Na USG nie odezwała się ani słowem co z dzieckiem, a jak zapytałam czy moze sprawdzić płeć to tak na mnie naskoczyła, że dosłownie bałam się poruszyć. Mówienie tekstów, " no tak, płeć najważniejsza, nic nie jest ważne tylko to" albo " jak ja byłam w ciąży to dla mnie płeć nie była ważna", wszystko rozumiem, ale moja ciekawość to chyba nie jest jakas górnolotna fantazja, tylko normalne pytanie kobiety w ciąży. A jeszcze mówienie o pacjencie "zrzut".... Ja nie wiem o co j j chodziło, na koniec wizyty stwierdziła, że nie czuje między nami porozumienia i mam sobie innego lekarza poszukać chociaż w tym mieście i tak pewnie nie znajdę, skoro jej szanowna osoba mi się nie podoba. Z gabinetu wyszłam dosłownie z płaczem, mam nadzieję że nigdy żadna młoda dziewczyna do niej nie trafi, bo w ten sposób kobiety zniechęcają sie do regularnego chodzenia do lekarza

Jestem bardzo zadowolona z opieki Pani doktor. Zleca wszystkie badania, wykonuje USG, bez problemu wypisuje zwolnienie. Ma dużo pacjentek co wiąże się z opóźnieniami, ale jest to wina przychodu - potrafia zapisać dwie osoby na jedną wizytę.

Beznadzieja. Podejście do pacjenta zerowe, brak delikatności i bardzo dużo pretensji. Lekarz który krzyczy na pacjenta i dosłownie "czepia się" że ktoś przychodzi na wizytę jest po prostu słabym lekarzem. Ta pani ewidentnie nie lubi swojej pracy i pacjentów. To najgorszy lekarz u jakiego bylam w całym życiu. Nie polecam!!!!

Nie polecam! Jestem kobieta w zaawansowanej ciazy Pani doktor odmówiła mi skierowania na badania stwierdziła że mi to nie przysługuje bo jeśli chodzę to prywatnego lekarza to powinnam płacić za badania. Zostałam potraktowana jak smiec . Obie z pielegniarka mialy niezly ubaw. Wyszłam z gabinetu rotrzesiona i z płaczem.

Pani doktor na każdej wizycie obrażona i nieprzyjemna. Gdy poprosiłam o przedłużenie l4 w ciąży to stwierdziła ze nie ma podstaw i ciekawe kto mi wcześniej wypisal zwolnienie. Brak pytania w jakich warunkach oraz jaka praca jest wykonywana .... Brak informacji czy badania sa w porządku itp

Jeden wielki koszmar. Pani niemiła , robi wielką łaskę tym że wogole człowieka przyjmuje. Wyzywa się na pacjencie odnośnie błędów które popełniły panie w rejestracji. Dane w kartach niezgodne z danymi w komputerze. Dodatkowo przyjmuje pacjenta w obecności osob trzecich w gabinecie. Chciałam aby wypisała mi zwolnienie L4 nawet nie zapytała w jakich warunkach pracuje. Nie obchodziło ja nic. A pracuje w styczności z Klientem trudnym gdzie atmosfera jest napięta nerwowa przy tym spędzam 8 h dziennie przy komputerze i mam również problemy z młodszym dzieckiem które ciągle choruje. Jest mi trudno zatem odnaleźć się w takiej sytuacji w pracy a dodatkowo stres w domu i zamartwianie się o organizacje pracy podczas moich nieobecności w pracy i rozwój sytuacji w leczeniu młodszej córki. Po wizycie u pani wyszłam roztrzęsiona i w tym momencie jestem na wizycie prywatnej u lekarza z bólami brzucha. Ma nadzieję że to nic powazego w skutek nerwów na które naraziła mnie pani doktor. Pani doktor również bardziej skupiła się na tym że początkowo prowadziłam ciążę u jej koleżanki i zmieniłam lekarza na innego także wolała się skupić na tym niż na moim problemie jako pacjenta i kobiety w 4 miesiącu ciąży. Niestety zmieniłam ponieważ standardy obsługi mają właśnie bardzo zbliżone. O ile potrafią być mile prywatnie to o tyle na fundusz robią łaskę tym że wykonują swoją pracę . Chciałam dodać że pani doktor ma duże opóźnienia poprzez co twarzą się ogromne kolejki i robi sobie jeszcze do tego przerwy. Nigdy w życiu nie zapisze się do niej na wizytę i odradzam wszystkim mądrym mamom . Bynajmniej tym które wyglądają młodo i nie mają brzucha po kolana. Bo takim napewno nic się nie dzieje. A ciąża to nie choroba. Nie ważne są dla niej żadne czynniki powodujące prawidłowy rozwój ciąży. Dziękuję.

Pani doktor rewelacja polecam każdemu , miła zna się dobrze na rzeczy i wizyta u niej to przyjemnosc