Renata Hartman

Psychiatra

2,5
2,5
2,2

Poszłam bo jestem przybita , czekałam na wizytę prawie miesiąc, tyłu pacjentów w kolejce w publicznej poradni. Tłumacze że jestem przybita, smutna, prubuje wyjaśnić dlaczego a pani doktor opowiada mi o pacjent ce, która siedziała na balkonie i rozprawiala o życiu sąsiadów, sąsiedzi źli bezradni bo nic nie mogą zrobić, żeby Panią uciszyć, nikomu krzywdy nie robiła gadaniem, więc nie kwalifikowala się do interwencji medycznej, aż pewnego dnia pani podobno zaczęła rzucać słoikami z przetworami z balkonu i wielka drama, pani w kaftan i do szpitala, bo niebezpieczna dla otoczenia. Sobie tylko wyobrażam jak się sąsiedzi cieszyli... Ale zastanawiam się czy faktycznie rzucała słoikami, czy sąsiedzi znaleźli sposób żeby się niewygodne sąsiadki pozbyć... W końcu tyle niezadowolonych sąsiadów, mogą zeznac co chcą, komu uwierzą, 1 osobie, czy gromadzi niezadowolonych sąsiadów? Nie wiem kto to nie widziałam nie słyszałam o tym... Ale zakładam, że pani psychiatra nie widziała zdarzenia na własne oczy więc skąd pewność że tak było? Zakładam że całe osiedle wiarygodnych świadków.Przykra sytuacja, ale jak to się ma do mnie? Nie poszłam do lekarza po to żeby słuchać o cudzych problemach, chciałam się wybić z przygnębienie, smutku... chciałam jakiś antydepresanty. Powiedziałam że nienajlepiej śpię miewam koszmary... A pani doktor Hartman zapisała mi lek przeciwpadaczkowy i na sen lek na schizofrenię.. Nawet mi nie dała w recepty, tylko rozpiskę z lekami i kodem e-recepty. Jak doszłam do domu założyłam okulary i przeczytałam info o lekach które mi przepisał to się jeszcze bardziej zalamalam... Możliwe skutki uboczne: bóle głowy, zaburzenia widzenia, otepienie, koszmary senne, stan splatania, omamy, agresja, zaburzenia uwagi i inne atrakcje... No dziękuję za takie leki. Niech sama łyka. Jestem załamana!!!

W Ostrowi nie ma dobrego psychiatry, ta pani również do takich nie należy.

W Ostrowi nie ma dobrego psychiatry, ta pani również do takich nie należy.

byłam i polecam ! uprzejma , kompetentna , skuteczna ! jestem zadowolona i usatysfakcjonowana ! na pewno do niej wrócę!

nie wiem kto pisał te opinię ale ja jestem bardzo zadowolona !!! nigdy nikt mi tak nie pomógł jak ta lekarka , wizyta trwała tak długo jak tego potrzebowałam. polecam !

jestem zadowolona , siedziałam w gabinecie 1,5 h i uzyskałam wszystkie potrzebne informacje. bardzo miła ! Polecam!!!!

Pani doktor jest zarozumialą osobą,wizyta trwa raptem"parę minut",czasami można odnieść wrażenie że traktuje pacjenta jak petenta,z wyższoscią do niego podchodzi,swoja diagnoze opiera na tym jak pacjent zachowuje sie w gabinecie,nie pyta jak dana osoba funkcjonuje na codzien,leczy objawowo,takie wrazenie mozna odniesc,wrogo nastawiona do pacjenta,nie polecam,

Pani doktor nie jest lekarzem z powołania. Jest niemiła i wrogo nastawiona do pacjentów.