lekarz Renata Humelt

Psychiatra

2,9

Może i dobra jest, ale Pani w rejsetracji do kompletne dno, traktuje ludzi. Pani Dr. niech Pani zwolni natychmiast tą kobiete z rejestracji, psuje Pani opinie i pracy gabinetu.

Świetna lekarka. To, że jest konkretna nie oznacza, że jest nieprzyjemna. Wg mnie jest bardzo sympatyczna, kompetentna i naprawdę potrafi pomóc, a to nam przecież głównie chodzi. Polecam.

Bardzo konkretna babka, super specjalista. Lekarz o ogromnej wiedzy i doświadczeniu,potrafiący odpowiednio dotrzeć do pacjenta. Nie rozgaduje się niepotzebnie,ale konkretnie pomaga!!!! Dobiera odpowiednio leki, a na efekt niestety trzeba czasu. Ale w 100% polecam, pomoże na pewno każdemu tylko cierpliwości!!

Bardzo konkretna babka, super specjalista.
Nie rozgaduje się niepotzebnie,ale konkretnie pomaga!!!!
Dobiera odpowiednio leki, a na efekt niestety trzeba czasu.
Ale w 100% polecam, pomoże na pewno każdemu tylko cierpliwości!!

Zapłaciłam 80 zł za 5 minut rozmowy na temat stanu chorego!

Zapłaciłam 80 zł za 5 minut rozmowy na temat stanu chorego!

bardzo miła pani doktor polecam jest wyrozumiała i kompetentna wie że człowiek to nie tylko ciało ale i dusza dziękuję za to to takie ważne kiedy człowiek nie wie co ma ze sobą zrobić a problemy narastają ppieniądze to nie wzystko serdecznie pozdrawiam i polecam to naprawdę daje efekt.

Pani doktor jest osobą niezwykle miłą, ze wspaniałym podejściem mam do niej 100% zaufanie.

Również uważam, że w tej dziedzinie lekarz nie powinien dawać pacjentowi odczucia wyższości, dobry psychiatra powinien się zbliżyć do pacjenta tak aby poczuł się na równi, przecież wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy problemy!!!

Pani doktor prowadziła mnie przez jakiś czas. Do momentu, aż nie zadzwoniłem i usłyszałem, nie mam czasu czekam na ważny telefon. Pomimo problemów własnych, znajdowałem czas dla innych zawsze. Jeśli ktoś nie ma czasu dla mnie, tym bardziej psycholog, który powinien mi pomóc - nie mam więcej pytań.

Bardzo dobry psychiatra i zarazem mila kobieta

Bardzo dobry psychiatra i zarazem mila kobieta

Jako psychiatra Pani doktor nie wprowadza miłej i otwartej atmosfery w czasie wizyty.Pacjenta traktuje raczej z góry bez informowania o szerszym aspekcie choroby.Pacjent ma wrażenie,że Pani doktor zawsze wie lepiej,a pacjent jest malutki i nie znaczy nic. Być może gdyby ta pani była dermatologiem czy internistą nie byłoby to dotkliwe,ale dla osób mających życiowe problemy w tak delikatnej dziedzinie jak psychiatria ,postawa Pani doktor może budzić tylko niesmak.