lekarz Renata Jeżewska

Byłam na dwóch wizytach i nie mam żadnych zastrzeżeń. Kompetentne podejście, rzeczowo i bardzo miło.

Byłam na dwóch wizytach i nie mam żadnych zastrzeżeń.
Kompetentne podejście, rzeczowo i bardzo miło.

szybko,sprawnie ,bez zastrzezen do wizyty

szybko,sprawnie ,bez zastrzezen do wizyty

Pani doktor nie odpowiedziała dzień dobry, po 3 minutach podniosła na mnie wzrok. Po opisaniu przeze mnie objawów, skomentowała: "No, nie wygląda mi Pani na chorą". Dużo do życzenia pozostawia też strój pani doktor. Czerwony biustonosz dobrze widoczny z jej przepastnego dekoltu, czerwone długie paznokcie, rozpięty fartuch. W dodatku podczas wizyty zadzwonił jej telefon komórkowy, którego zaczęła szukać w torebce. Na koniec wizyty pani doktor powiedziała, ze może mi "co najwyżej" wypisać zwolnienie. Zupełny brak profesjonalizmu, zwłaszcza ze wybrałam się do prywatnego centrum medycznego. Szczerze odradzam.