lekarz Renata Kulus

Radiolog

Wspaniała Pani dr bardzo miła super podejście.Robię u Pani co roku badanie usg piersi ale czy chodzi sie prywatnie czy nie takie samo podejscie do pacjenta i dodatkowo rewelacyjny radiolog.Bardzo gorąco polecam.

Do niedawna miałem zupełny brak zaufania do lekarzy, wizyta u Pani doktor Kulus i sposób podejścia do pacjenta podczas rutynowego badanie USG utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie jest ważne, jaki zawód wykonujesz ważne jest, jakim jesteś człowiekiem.

super dadiolog, dobry diagnosta, wspaniały człowiek, wyrozumiały dla osoby chorej i niepełnosprawnej, polecam każdemu!!!

Oby takich lekarzy bylo jak najwiecej:) Pani dr wspaniala polecam goraco

Oby takich lekarzy bylo jak najwiecej:) Pani dr wspaniala polecam goraco

Gorąco polecam Panią dr! Bardzo szczegółowe badanie radiologiczne!! Dodatkowo z komentarzem i zaleceniami. Dziękuję!!