lek. stom. Renata Marcinieclek. stom. Renata Marciniec - zdjęcie profilowe

lek. stom. Renata Marciniec

tomdol@post.plPodpisuję się w pełni pod tym co napisał balcead. Dokładność, fachowość, precyzja manualna, niezwykła empatia. Najlepsza dentystka, jaką spotkałem przez 40 lat korzystania z pomocy stomatologicznej.

Lekarz godny polecenia. Już od przywitania wzbudza u chorego wyłącznie pozytywne emocje. Emanuje spokojem, fachowością, a pacjenta traktuje z sympatią i empatią. Troskliwie przeprowadzane zabiegi są absolutnie bezbolesne i zawsze w miłej atmosferze. Pewna, lecz delikatna ręka... Przy dłuższym posiedzeniu, tylko konieczność ciągłego rozdziawiania paszczy, powstrzymuje przed chęcią zdrzemnięcia się. Gdyby ktoś mi przed wizytą u Niej powiedział, że u dentysty można się zrelaksować, wyśmiałbym. Generalnie - nie da się ocenić inaczej niż na maxa!

Generalnie - nie da się ocenić inaczej niż na maxa!

Leczę się u Pani doktor od kilku lat. Polecam zdecydowanie! Empatia i profesjonalizm najwyższej próby.

Najlepsza dentystka u jakiej kiedykolwiek byłem!!! Szczerze, to aż żal mi ją dalej polecać, bo przez to będzie mi trudniej się umówić do niej na wizytę ;P Naprawdę! Może to zabrzmi dziwnie ale po raz pierwszy w życiu naprawdę z przyjemnością chodzę do dentysty... Przede wszystkim Pani Renata przejmuje się pacjentem i to zarówno z punktu widzenia medycznego, estetycznego ale też i empatycznego... Ale do czego zmierzam? Medycznie to ciężko mi tak naprawdę oceniać taką pracę, bo przecież ani nic nie boli, ani też nic nie wymaga żadnych poprawek, natomiast ...

Najlepsza dentystka u jakiej kiedykolwiek byłem!!!
Medycznie to ciężko mi tak naprawdę oceniać taką pracę, bo przecież ani nic nie boli, ani też nic nie wymaga żadnych poprawek, natomiast po tym w jaki sposób Pani Doktor leczy mi zęby kanałowo mam wrażenie, że robi to wyjątkowo dokładnie i skrupulatnie...
Estetycznie - to jest fenomen!!! Przez wiele lat chodziłem z popękaną jedynką. Nie było to drastycznie brzydkie, ale na pewno nie dodawało mi to urody... Do tej pory myślałem, że kiedyś sobie zrobię po prostu porządną koronę żeby lepiej wyglądać, ale jakoś nigdy nie pomyślałem, że można to poprawić w inny sposób. Pani Renata, praktycznie podczas jednej wizyty poprawiła mi tą jedynkę w taki sposób, że przez cały następny dzień nie mogłem przestać się uśmiechać... :))) Okazało się, że dało się to wykonać bez korony w stosunkowo prosty sposób... ale jakoś żaden z dotychczasowych dentystów jakich miałem (myśląc tylko i wyłącznie o szybkim skończeniu najpilniejszych prac) nie wpadł na pomysł, że można mnie tak "ulepszyć" robiąc coś więcej niż tylko doraźne leczenie!!!
Na koniec jeśli chodzi o empatię... Może nie jest to bardzo istotne w porównaniu do powyższych spraw... dla mnie ma jednak bardzo duże znaczenie, gdyż muszę przyznać, że jestem dosyć wrażliwą na ból osobą :((( Pani Doktor to jedyna dentystka, która potrafi zrobić znieczulenie w taki sposób, że nie czuć nawet wbijania igły, a potem oczywiście nie czuć już nic,... także cała wizyta zawsze odbywa się totalnie bezbólowo... :))) Nie wspomnę już o tym, że jest to przesympatyczna osoba, bo nie ma to w tym kontekście już większego znaczenia... Ale składając wszystkie te powyższe uwagi ze sobą, można zrozumieć czemu piszę o tym, że po raz pierwszy w życiu chodzę do dentystki z prawdziwą przyjemnością!

Bardzo miła Pani doktor oraz doskonały fachowiec. Gorąco polecam!!!

Bardzo miła Pani doktor oraz doskonały fachowiec. Gorąco polecam!!!

dobry stomatolog,radzi sobie też z cieżkimi przypadkami. Mój brat miał zaczętą ekstrakcję szóstki przez inną dentystkę, która usunęła tylko górną część zęba,i skierowała do pani doktor, która bez problemu usunęła złamane korzenie

Zdecydowanie nie polecam.Lekarzy dentystów jest tak wielu,że naprawdę można wybierac właściwie.Nie mam zaufania do tej pani.

Moja najlepsza jak dotąd dentystka, miła, sympatyczna, delikatna, i co najważniejsze dobry fachowiec

Ma tzw lekką rękę i nie robią się suchodoły!!!

Ma tzw lekką rękę i nie robią się suchodoły!!!

Świetny specjalista, trafiłem do niej ze złamanymi korzeniami z dolnej 8-ki, poradziła sobie z nimi chodź były każdy w inną stronę, z drugą nie mniej ładnie wyrośniętą i ukorzenioną również poradziła sobie bez problemu. Do tego miła, sympatyczna młoda i atrakcyjna.