lekarz Renata Surma-Włodarczyk

Onkolog

Wspanialy lekarz,życzyłabym sobie tylko takich lekarzy,pozwole sobie powiedziec wiele cieplych slow o p.doktor.A to dlatego że od 10lat jestem pod kontrola po chorobie nowotworowej,i własnie p.doktor zawdzieczam że dzis jestem zdrowa.

Wspaniały lekarz! Zyczę sobie wszystkich takich lekarzy w naszymm kraju.

Wspaniały lekarz! Zyczę sobie wszystkich takich lekarzy w naszymm kraju.

Super człowiek i lekarz. Zawsze odpowiada na zadane pytania i ma anielską wprost cierpliwość. Bardzo fachowa obsługa pacjentów.

Moja mama miała szczęście w nieszczęściu, że trafiła na Panią dr Surmę - Włodarczyk, to jest człowiek, jakich już teraz prawie się nie spotyka, to ciepło, które emanuje z Pani Doktor i jej troska o pacjenta (każdego) sprawia, że sama wizyta uzdrawia. Dziękuję Pani Doktor, że Pani jest. A. Macias

Kontakt z TAKIM lekarzem , jak Pani Surma-Włodarczyk, to poczucie wiary w istnienie PRAWDZIWYCH lekarzy. Czułam się najważniejszą pacjentką na świecie.Spokój,rzeczowość i racjonalizm w podejściu do pacjenta dał mi poczucie bezwglednej pewności, że jestem pod opieką najlepszego fachowca.Chciałabym ogromnie podziekować za "zawartość" człowieka w lekarzu.Chciałabym tez życzyć Pani szczęścia i ..zdrowia. I.Skowrońska

NIEZWYKŁA LEKARKA. Bardzo serdeczna, zawsze usmiechnięta, cierpliwie odpowiadajaca na wszystkie pytania. Czuje się, że jest się w dobrych rękach.