lek. dent. Renata Szewczyk

jestem stałą pacjentką Pani Renaty i bardzo zadowoloną:-) moim zdaniem godna polecenia i mimo że teraz dojeżdżam do niej kilkanaście kilometrów nadal uważam że to fachowiec.

Niesamowicie sympatyczna pani stomatolog,co jak dla mnie jest bardzo istotne,dzięki niej przestały przerażac mnie wizyty u dentysty.Polecam.

Bardzo boję się chodzić do dentysty lecz do Pani Reni Szewczyk mogę iść z zamkniętymi oczami.

jestem zadowolona z wizyt u Pani Renaty Szewczyk

jestem zadowolona z wizyt u Pani Renaty Szewczyk

Od około 10 lat chodzę tylko do Niej. Leczenie w dużej części polegało na naprawie tego co spartolili inni dentyści. Jedyna dentystka do której nie boję się pójść a naprawdę potrafię zasłabnąć ze strachu.Dziwią mnie poprzednie opinie. Może najbardziej przekonująco zabrzmi- Na prywatną wizytę należy się zapisać miesiąc wcześniej.

Od około 10 lat chodzę tylko do Niej. Leczenie w dużej części
polegało na naprawie tego co spartolili inni dentyści.
Jedyna dentystka do której nie boję się pójść a naprawdę
potrafię zasłabnąć ze strachu.Dziwią mnie poprzednie opinie.
Może najbardziej przekonująco zabrzmi- Na prywatną wizytę
należy się zapisać miesiąc wcześniej.

Zdecydowanie odradzam i ostrzegam innych przed tym pseudo dentystą, brak kompetencji i umiejętności, pieniądze wyrzucone w błoto. Leczenie poniżej jakichkolwiek norm-chyba że ktoś lubi wymieniać plomby co pół roku.

Można powiedziec tylo jedno, podzas leczenia nie ma nic do zarzucenia, problem zaczyna sie dopiero po kilku miesiącach-wszystkie zęby do poprawy, niedoczyszczone w związku z czym leczenie jest bez sensu. Strata pieniędzy. Ogromny negatyw.