lekarz Renata Wyrzykowska-Grzebała

Pediatra

Takich lekarzy jak Pani Grzebała brakuje w naszym kraju. Bardzo miła i kompetentna osoba, ma rewelacyjne podejście do dzieci,moja córeczka ma 6 miesięcy i jest nieufna do obcych ludzi , a Pani doktor potrafi stopniowo nawiązać z maluszkiem kontakt. Tłumaczy chorobę analizuje wnikliwie z rodzicem ewentualne przyczyny . Dziecko nie jest zestresowane wizytą jest bardzo przyjemna atmosfera. Polecam M.F.

Świetny lekarz, zdecydowanie polecam. Osoba kompetentna, profesjonalna, racjonalne podejscie a przy tym uprzejma i kulturalna.

Wspaniały lekarz, najlepsza pediatra w naszym mieście!

Wspaniały lekarz, najlepsza pediatra w naszym mieście!