Filtruj terminy

Specjalistyczny Gabinet Lekarski - Anna Trzebińska
Iłżecka 31a
Ostrowiec Świętokrzyski

wizyta już od 80
Bylam u doktor 2 razy.1y raz prywatnie, drugi raz na Fundusz. Obie wizyty diametralnie roznily sie od siebie! Prywatnie bylam przyjeta "po krolewsku", doktor mila, poswiecila mi duzo czasu, wszystko tlumaczyla b. dokladnie, moglam dopytac sie o wszystko.Bylam b. zadowolona.
Niestety wizyta na Fundusz byla dla mnie szokiem.
Na korytarzu klebiacy sie tlum ok 20 stu osob, z dokumentami w rekach.Prawie nikt nie ma pewnosci, czy bedzie przyjety,(bo doktor ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Roman Majewski

Ośrodek Diagnostyki
11 Listopada 3F
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Mój ulubiony lekarz. Zawsze tłumaczy przyczyny i rodzaj choroby.
Posiada ogromne kompetencje, nie jeden raz uchronił mnie przed szpitalem. Racją jest, że czasem przepisuje bardzo silne antybiotyki, ale zawsze jest to sytuacja ostateczna, a przede wszystkim (o czym zapomina wielu lekarzy) każe zażywać określone leki osłonowe. Wyleczył mnie z niejednej choroby.
Opinia dodana przez: MajaMaja

lekarz Anna Siekierko

novomed
ul.Kopernika
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Drodzy rodzice w trosce o wasze kochane pociechy chcielibyśmy was przestrzec przed ta pseudo pania doktor !!!!Była u nas w piatek 21.05.2010 na wizycie prywatnej (60pln)stwierdziła u naszego synka lekki kaszel i katar dajac mu leki homeopatyczne(syrop,krople do noska)w poniedziałek 24.05.2010 wybraliśmy sie z synkiem do gabinetu w przychodni w której dyżur pełniła też p.Siekierko po osłuchaniu i zbadaniu maluszka powiedziała ze stan sie nie pogorszył że to tylko kaszelek ...

dr Bożena Gwałt

Iłżecka 150
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Od lat jest to lekarz moich dzieci.Fachowa, kompetentna, jej diagnozy zawsze są w 100% trafione. Polecam wszystkim Panią doktor.

lekarz Renata Wyrzykowska-Grzebała

Przychodnia Specjalistyczna
al. Jana Pawła II 7A
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Moje dzieci mają 20 lat i 16 ale nadal leczą się u Pani doktor Renaty Grzebały . A leczone są od ich narodzin . To wspaniały lekarz polecam na 100 procent

lekarz Wiesław Nowak

Długa 7
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Niedouczony lekarz, a przy tym wykazujący brak elementarnej kultury osobistej, zwłaszcza w wobec pań-pacjentek.Zdecydowany brak rekomendacji.
Opinia dodana przez: marzena

lekarz Magdalena Klimas

Przychodnia Specjalistyczna
al. Jana Pawła II 7A
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Bardzo miła Pani doktor dla dzieci i ma podejście do dzieci.

lekarz Alicja Adamek-Kowalska

Ośrodek Diagnostyki
11 Listopada 3F
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Pani dr jest bardzo uprzejma i można z nią porozmawiać, wyjaśnić swoje obawy czy watpliwości. Nie przepisuje antybiotyku czy innych leków bez potrzeby. Jednak w trzech przypadkach nie rozpoznała właściwie choroby u moich dzieci.

Małgorzata Aleksandrowicz

Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

wspaniały lekarz profesjonalne podejście do dziecka polecam panią doktor wszystkim małym pacjentom i ich zatroskanym rodzicom

lekarz Beata Sikorska

novomed