Filtruj terminy

Pediatra Ostrowiec Świętokrzyski

Iłżecka 150
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Od lat jest to lekarz moich dzieci.Fachowa, kompetentna, jej diagnozy zawsze są w 100% trafione. Polecam wszystkim Panią doktor.

Przychodnia Specjalistyczna
al. Jana Pawła II 7A
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Takich lekarzy jak Pani Grzebała brakuje w naszym kraju. Bardzo miła i kompetentna osoba, ma rewelacyjne podejście do dzieci,moja córeczka ma 6 miesięcy i jest nieufna do obcych ludzi , a Pani doktor potrafi stopniowo nawiązać z maluszkiem kontakt. Tłumaczy chorobę analizuje wnikliwie z rodzicem ewentualne przyczyny . Dziecko nie jest zestresowane wizytą jest bardzo przyjemna atmosfera. Polecam M.F.

Ośrodek Diagnostyki
11 Listopada 3F
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Mój ulubiony lekarz. Zawsze tłumaczy przyczyny i rodzaj choroby.
Posiada ogromne kompetencje, nie jeden raz uchronił mnie przed szpitalem. Racją jest, że czasem przepisuje bardzo silne antybiotyki, ale zawsze jest to sytuacja ostateczna, a przede wszystkim (o czym zapomina wielu lekarzy) każe zażywać określone leki osłonowe. Wyleczył mnie z niejednej choroby.
Opinia dodana przez: MajaMaja

Przychodnia Specjalistyczna
al. Jana Pawła II 7A
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Bardzo miła Pani doktor dla dzieci i ma podejście do dzieci.

Ośrodek Diagnostyki
11 Listopada 3F
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Pani dr jest bardzo uprzejma i można z nią porozmawiać, wyjaśnić swoje obawy czy watpliwości. Nie przepisuje antybiotyku czy innych leków bez potrzeby. Jednak w trzech przypadkach nie rozpoznała właściwie choroby u moich dzieci.

novomed
ul.Kopernika
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Drodzy rodzice w trosce o wasze kochane pociechy chcielibyśmy was przestrzec przed ta pseudo pania doktor !!!!Była u nas w piatek 21.05.2010 na wizycie prywatnej (60pln)stwierdziła u naszego synka lekki kaszel i katar dajac mu leki homeopatyczne(syrop,krople do noska)w poniedziałek 24.05.2010 wybraliśmy sie z synkiem do gabinetu w przychodni w której dyżur pełniła też p.Siekierko po osłuchaniu i zbadaniu maluszka powiedziała ze stan sie nie pogorszył że to tylko kaszelek ...

Długa 7
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Niedouczony lekarz, a przy tym wykazujący brak elementarnej kultury osobistej, zwłaszcza w wobec pań-pacjentek.Zdecydowany brak rekomendacji.
Opinia dodana przez: marzena

Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

wspaniały lekarz profesjonalne podejście do dziecka polecam panią doktor wszystkim małym pacjentom i ich zatroskanym rodzicom

novomed
ul.Kopernika