Filtruj terminy

Lekarze Pediatra Ostrowiec Świętokrzyski

- 26
Od lat jest to lekarz moich dzieci.Fachowa, kompetentna, jej diagnozy zawsze są w 100% trafione. Polecam wszystkim Panią doktor.
Moje dzieci mają 20 lat i 16 ale nadal leczą się u Pani doktor Renaty Grzebały . A leczone są od ich narodzin . To wspaniały lekarz polecam na 100 procent
wspaniały lekarz profesjonalne podejście do dziecka polecam panią doktor wszystkim małym pacjentom i ich zatroskanym rodzicom
Mój ulubiony lekarz. Zawsze tłumaczy przyczyny i rodzaj choroby. Posiada ogromne kompetencje, nie jeden raz uchronił mnie przed szpitalem. Racją jest, że czasem przepisuje bardzo silne antybiotyki, ale zawsze jest to sytuacja ostateczna, a przede wszystkim (o czym zapomina wielu lekarzy) każe zażywać określone leki osłonowe. Wyleczył mnie z niejednej choroby.
Opinia dodana przez: MajaMaja
Bardzo miła Pani doktor dla dzieci i ma podejście do dzieci.
Pani dr jest bardzo uprzejma i można z nią porozmawiać, wyjaśnić swoje obawy czy watpliwości. Nie przepisuje antybiotyku czy innych leków bez potrzeby. Jednak w trzech przypadkach nie rozpoznała właściwie choroby u moich dzieci.
Drodzy rodzice w trosce o wasze kochane pociechy chcielibyśmy was przestrzec przed ta pseudo pania doktor !!!!Była u nas w piatek 21.05.2010 na wizycie prywatnej (60pln)stwierdziła u naszego synka lekki kaszel i katar dajac mu leki homeopatyczne(syrop,krople do noska)w poniedziałek 24.05.2010 wybraliśmy sie z synkiem do gabinetu w przychodni w której dyżur pełniła też p.Siekierko po osłuchaniu i zbadaniu maluszka powiedziała ze stan sie nie pogorszył że to tylko kaszelek ...
Pan Wiesław Nowak wystawił mojej mamie skierowanie do Szpitala Wojewódzkiego w Kielcach na oddział hematologiczny. Licząc na to że moja mama zostanie objęta profesjonalną opieką medyczną i poczuje ulgę w chorobie pojechaliśmy do Kielc. I co się okazało ? Pan Wiesław Nowak nie wiedział, że w Szpitalu Wojewódzkim nie ma oddziału hematologicznego. Jest tylko i wyłącznie w Świętokrzyskim Centrum Onkologii. Pan Wiesław Nowak nie wiedział również jaka jest procedura dostania ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Halina Sławek