lekarz Anna Siekierko

2,4
2,6
2,4

Uważam Dr.Siekierko za bardzo kompetentną osobę.Jest bardo uprzejma i cierpliwa dla dzieci i do rodziców.Nigdy się na niej nie zawiodłam.

niedawno powiedziała że jest zmęczona i nie przyjmie mnie z dzieckiem które miało gorączkę i okropny kaszel a była jedna osoba i godz.17 30 a przecież pracuje do 18 szok zdaleka od niej

No coz, musze sie zgodzic z Pania, ktora napisala, ze pani Siekierko zdobyla tytul za pomoca "plecow". Powiem wiecej, dobre plecy i niezliczone ilosci lapowek. Niestety zle to swiadczy o uczelni, ktora skonczyla bo przepychajac z roku na rok wyrzadzila krzywde potencjalnym pacjentom a takze jej samej. Ogromna niekompetencja i brak, smiem powiedziec, elementarnej wiedzy medycznej. Pani doktor prosze uzupelnic olbrzymie braki swojej wiedzy. Sa szkolenia, kursy, bedzie to z pozytkiem dla wszystkich. Chociaz ja napewno do Pani nie wroce i ostrzegam wszystkich pacjentow. Lepiej poszukajcie innego lekarza, ktory nie wyrzadzi krzywdy waszemu dziecku.

zlota kobieta:) uprzejma mila i zawsze pomocna. nigdy sie jeszcze nie zawiodlam na jej metodach leczenia:) wielki pozytyw

No niestety, też muszę stwierdzić, że pani Siekierko ni należy do najlepszych lekarzy. Co prawda nie miałam aż tak strasznych przeżyć związanych z brakiem jej kompetencji ale u mojej dwuletniej córki zdiagnozowała po krótkich oględzinach skóry 100% skazę białkową i alergie na większość pokarmów (bez żadnych testów) Dziś Viki ma 4,5 roku, je wszystko a na śniadanie wcina talerz płatków z mlekiem, poprawia jogurtem lub deserem mlecznym. Jakoś alergii nie znalazłam. Zmieniłam lekarza i jestem zachwycona.

Potwierdzam, dziadostwo i brak wiedzy medycznej,i widzę że standardem jest "katarek, kaszelek" całe szczęście u naszego szkraba obyło się tylko na zapaleniu oskrzeli ale wykryła to w porę inna Pani Doktor i po tygodniu było wszystko w porządku, natychmiast się wypisaliśmy z tej lecznicy zwierząt,a widocznie dobre plecy na studiach medycznych wystarczyły aby Pani Siekierko została lekarzem albo może w inny sposób..., strach pomyśleć że nasze zdrowie w rękach takich nie douczonych lekarzy ale to chyba standard w Ostrowcu liczy się kasa

Drodzy rodzice w trosce o wasze kochane pociechy chcielibyśmy was przestrzec przed ta pseudo pania doktor !!!!Była u nas w piatek 21.05.2010 na wizycie prywatnej (60pln)stwierdziła u naszego synka lekki kaszel i katar dajac mu leki homeopatyczne(syrop,krople do noska)w poniedziałek 24.05.2010 wybraliśmy sie z synkiem do gabinetu w przychodni w której dyżur pełniła też p.Siekierko po osłuchaniu i zbadaniu maluszka powiedziała ze stan sie nie pogorszył że to tylko kaszelek i katarek na nasze żądanie zmierzyła temperaturę pokazała 38,1 powiedziała ze normalne bo organizm sie broni !!! dodała leki (flegamine i wziewy )we wtorek przeżyliśmy koszmar dziecko przestawało oddychac saturacja spadła do 50-60 zadzwoniliśmy na pogotowie w szpitalu okazało sie ze ma rozlegle obustronne zapalenie płuc i oskrzelików !!!w ostatniej chwili go odratowali lekarz który był w szpitalu powiedział że to były ostatni moment a choroba rozwijała sie przez min 7 dni wstecz a dzis to juz finał !!!!dziecko musiało zostac przewiezione karetką do kielc !wiec wyciągnijcie wnioski sami dwa razy badany przez dok.siekierko w ciagu 4 dni i nic nie wykryte w kielcach powiedzieli ze to gołym uchem można było stwierdzic tak poważny stan !!! UWAŻAJCIE U KOGO LECZYCIE POCIECHY I ŻYCZYMY WSZYSTKIM MALUSZKOM ZDROWIA !!! W razie wątpliwości mój kontakt 793-688-515