Filtruj terminy

Reumatolog Częstochowa

lekarz Jerzy Zajdel

al. Wolności 22
Częstochowa

Serdecznie dziękuję za leczenie.. Kompetentny, dobry i rzeczowy lekarz - specjalista. Polecam wszystkim zainteresowanym.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Tomasz Szewczykowski

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Sosnowiecka 49
42-200 Częstochowa

Bez względu na to, czy pan doktor przyjmuje pacjenta prywatnie, czy w ramach NFZ zawsze można liczyć na fachową poradę i bezstresową wizytę.Serdecznie polecam!
Wioletta
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Renat Wysocka-Znojkiewicz

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Bialska 104/118 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Miałam do czynienia z ta panią w szpitalu i niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego.Jak dla mnie wyniosła ,arogancka i umie tylko nastraszyć pacjenta.Bardzo dziwia mnie te pozytywne opinie i zastanawiam sie kto je wystawił żeby ocenić trzeba być w szpitalu pod opieką tej pani.

lekarz Marek Polak

gen. Sikorskiego 66
42-200 Częstochowa

Nie stara się rozwiązać problemów , najlepiej przepisać leki przeciwbólowe,jak człowiek pyta czy są jakieś inne sposoby na pozbycie się bólu to rozkłada ręce no bo tak już jest, zaczęłam chodzić na fizjoterapię i to mi pomogło,dziękuję za takich lekarzy

lekarz Żaneta Parchańska

ulica Pużaka 13 m. 3
42-224 Częstochowa

wizyta już od 70
Bardzo kompetentna i miła osoba, leczę się u niej od 2003 roku. Wyprowadziła mnie bardzo ciężkiego stanu. Dzięki niej czuję się b. dobrze, żyję i pracuję normalnie (a to jest dla mnie bardzo ważne). Nigdy nie odmawia w potrzebie chociaż ma zawsze bardzo dużo pacjentów w przychodni i dużo pracy na oddziale, bo jest zastępcą ordynatora. Polecam wszystkim.

Tomasz Janusik

Gabinet lekarski

42-221 Częstochowa

W mojej chorobie bardzo mi pomógł. odpowiedział na wszystkie moje wątpliwości. posiada dużą wiedze. polecam go wszystkim

dr n. med. Roman Zajdel

al. Wolności 22
Częstochowa

Bardzo sympatyczny i ciepły lekarz. Przeprowadził szeroki wywiad. Poświęcił mi dużo czasu, przepisał tanie leki, przepisał również leki osłonowe na żołądek (b.ważne).

dr n. med. Zbigniew Świderek

Prywatna Poradnia Stomatologiczna
al. Aleja Wolności 1/3/5
42-200 Częstochowa

Bardzo uprzejmy, godny polecenia, poswieca pacjentowi tyle czasu ile pacjent potrzebuje, przyjmuje ponad limit do ostatniej osoby, przekraczjac godziny wyznaczone na wizyty. POLECAM !!!

Anna Kazek

Gabinet prywatny
ul.Okulickiego 61 m 1
41-218 Częstochowa

Lekarz niekompetentny, z zerowym podejściem do pacjenta. Diagnoza postawiona w sposób całkowicie nieprofesjonalny. Odniosłam wrażenie, że przyjęcie mnie było dla Pani doktor najgorszą kara. Zdecydowanie nie polecam

lekarz Anna Stefańczyk-Kazek

Reumatolog, Internista