Reumatolog Wrocław

lekarz Elżbieta Dyba-Kachnikiewicz

Zespół Przychodni FORMICA
ul. Pilczycka 30
54-144 Wrocław

Pani Doktor wyjaśniła na czym polega problem, zaproponowała metodę leczenia, zaleciła dalsze badania . Jestem bardzo wdzięczna i polecam z całego serca!

lekarz Eliza Roszkowska

Sukielicka 16
Wrocław

Wspaniaa pani doktor . Dwa lata nie miaam rozpoznanej choroby, wysyano mnie od ajfasz do kajfasza a ja cierpiałam. Dopiero jak trafiłam do dr. Roszkowskiej od razu rozpoznała chorobę ,dostaam lekarstwa i przestałam cierpieć.

Super lekarz

dr n. med. Leszek Fudalej

Wiosenna 15
53-017 Wrocław

Wzbudza zaufanie. Duże doświadczenie. Wysokie kompetencje. Rzetelne informacje. Kompleksowe podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Margaret

lekarz Marek Kocowski

CM KRZYWOUSTEGO

Wrocław

Pan dr Marek Kocowski, omijać szerokim kołem !!!
Robi łaskę że przyjmuję pacjentów, wg mniemania tego Pana pod przymusem ( ma przecież płacone ) Zawód lekarza jest dobrowolny, wymaga oddania i poświęcenia, gdzie przysięga ? Empatia ?
Na wizycie w przychodni "Provita", 51-317 Wrocław, ul. Bieutowska 63, u Pana Marka Kocowskiego zostałam obrażona, jest to osoba niekompetentna za zasłoną gbura i chama ukrywa niedouczenie.
Zdarzyło się to już dwukrotnie, ...
Opinia dodana przez: Ela

dr n. med. Maria Podwysocka-Harasimowicz

Reumatolog, Pediatra

Pilczycka 107 lok. 3
54-150 Wrocław

Lekarz, jakich już dzisiaj mało. Otwarte na pacjenta, przyjmuje świątek ,piątek, genialne podejście do dzieci i zatroskanych rodziców. Poleci innych specjalistów i wcale nie jest droga.
Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz.

lekarz Maria Misterska-Skóra

Czerniawska 3 / 1
Wrocław

Bardzo dobra Pani doktor, dobre podejście do pacjenta, wszystko dobrze wytłumaczone, nie zostawia bez diagnozy. Odbiłam się od kilku lekarzy z problemem zdrowotnym zanim nie trafiłam na panią Marie. Polecam
Opinia dodana przez: Lena

dr n. med. Anna Durazińska

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

Szok, po którym do dziś źle się czuję, chyba dzięki uprzejmości lekarki wpadłam w nerwicę.
Wściekła na lekarza kierującego, a złość wyładowała na mnie.I to jak !Szkoda opisywać, wyszłam jak zbity pies, bez pomocy i mam problem, co teraz, gdzie się leczyć?Czekałam 5 miesięcy, ortopeda twierdzi,że zmiany są na tle reumatyzmu co potwierdzają badania laboratoryjne, lekarka ,że ortopeda jej podrzuca zgniłe jaja.Przykre,że jestem cuchnącym jajem.
Opinia dodana przez: Ewa

Joanna Krywejko

Wrocławskie Centrum Terapii
Al. Wiśniowa 33
53-137 Wrocław

Miałem przyjemność być obsłużony przez panią doktor podczas wizyty na SOR w szpitalu przy ul. Fieldorfa we Wrocławiu. Pani doktor była bardzo uprzejma, profesjonalna, a przede wszystkim udzieliła mi trafnej i szybkiej pomocy i zaleceń co do dalszego postępowania. Nikt wcześniej, mimo kilku wizyt u innych lekarzy w kilku dniach poprzedzających moją wizytę na SOR, nie potrafił zdiagnozować mojego problemu. Pani doktor bardzo dziękuję za poświęcony czas i fachowe podejście, ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Sławomir Rubin

Karmelkowa 46
52-436 Wrocław

To nie lekarz, a sprzedawca kosmetyków. Szanowny pan doktor zignorował moje objawy i nie skierował na odpowiednie badania diagnostyczne, zagrażając nie tylko mojemu zdrowiu ale i zdrowiu dziecka, które w sobie noszę. Serdeczne dzięki, panie doktorze. niestety, kwartet soli z Morza Martwego nie leczy chorób autoimmunologicznych!
Opinia dodana przez: Lena

lekarz Joanna Puławska

Reumatolog, Internista

Komuny Paryskiej 8
Wrocław

Wyrozumiała szlachetna .Ma czas dla pacjenta i potrafi jasno wszystko wytłumaczyć dziecku i przerażonemu rodzicu .Ma zawsze dla nich czas .

Reumatolodzy w Wrocławiu