lekarz Elżbieta Dyba-Kachnikiewicz

Internista, Reumatolog

Pani Doktor wyjaśniła na czym polega problem, zaproponowała metodę leczenia, zaleciła dalsze badania . Jestem bardzo wdzięczna i polecam z całego serca!

jestem pod ogromnym, pozytywnym wrażeniem , profesjonalizmu i empatii Pani Doktor. Starannie przeprowadza wywiad, koncentruje się na szczgółach, zaangażowana i skrupulatna. Zaufałam i jestem zadowolona. Z całym przekonaniem polecam. Byłam na wizycie w przychodni Medix we Wrocławiu.

Oby było więcej takich lekarzy, którzy podchodzą do pacjenta z taką empatią. Ten lekarz wytłumaczy wszystko . Zapyta czy wszystko jest zrozumiałe jeżeli nie to chętnie odpowie. Z całego serca polecam Panią Doktor.

Pani Doktor to przemiły lekarz, rzeczowy człowiek i bardzo dobry specjalista. Od pierwszej wizyty zaproponowała leczenie które się sprawdziło. Bardzo profesjonalny reumatolog

Pani Doktor to przemiły lekarz, rzeczowy człowiek i bardzo dobry specjalista.

Pani Doktor bardzo miła i cierpliwa. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy, jest bardzo dokładna, wszystko tłumaczy, polecam bardzo serdecznie.

Kompleksowy wywiad, świetny kontakt z pacjentem, szczegółowe wytłumaczenie dolegliwości oraz niedrogie leki. Bardzo polecam tego reumatologa.

Miło, rzeczowo, Pani doktor bardzo empatyczna, leki przepisane przez Panią doktor od razu przyniosły ulgę, polecam serdecznie.

Lekarz zainteresowany pacjentem, kulturalny, profesjonalny. Przyjmuje we Wrocławiu w Medixie . Pani doktor przeanalizowała wyniki badań, omówiła możliwości ewentualnego dalszego leczenia. Po wizycie jestem pełna nadziei.

Znakomity lekarz. Potrafi znaleźć rozwiązanie i przyczynę dolegliwości . Zapisuje niedrogie leki. I co najważniejsze że one pomagają. Poświęca czas bez ograniczenia.

Witam. Byłam u Pani dr miesiąc temu . Zostałam przebadana dokładnie i bez pośpiechu. Pani Doktor po badaniu i przejrzeniu dokumentacji udzieliła mi wyczerpujących informacji na temat stanu zdrowia.Uzyskałam wskazówki co dalej oraz leki które zaczynają pomagać. Pozdrawiam p. dr