lekarz Elżbieta Dyba-Kachnikiewicz

Internista, Reumatolog

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Korzystam z przychodni na Pilczyckiej i jestem zadowolona, z jednym wyjątkiem- tej pani doktor. Niestety, ale naprawdę trzeba omijać ją z daleka. Poza ogromną dozą nieuprzejmości, wręcz chamstwa, charakteryzuje ją wysoka niekompetencja. zdaje się nie zauważać, że to XXI wiek i nic sobie nie robi z postępów medycyny.W skrajnych przypadkach może okazać się jej działanie szkodliwe.Polecam wizytę u innego lekarza, by skonsultować to, co usłyszymy od niej.

Okropna kobieta!!!byłam na wizycie na NFZ w przychodni przy ulicy Pilczyckiej pierwszy raz od kilku lat i trafiłam na tą koszmarną kobietę. Nie zobaczyła opinii wcześniejszej specjalisty ani wyników badań tylko powiedziała że jak zaczęłam leczyć się prywatnie to teraz też mam iść prywatnie. Na moją odpowiedź że poszłabym prywatnie ale moja pani doktor jest na urlopie ta osoba udająca lekarza wzruszyła ramionami i powiedziała że ją to nie interesuje. Przecież za tą wizytę tej pani NFZ zapłaci!!!a ja nie otrzymałam nic poza zbędnymi i nie uprzejmymi komentarzami. Omijajcie tę osobę z daleka!!

NIE POLECAM, WRĘCZ ODRADZAM!!!! ta kobieta to koszmar każdego pacjenta. Byłam na wizycie w FORMICE na Pilczycach. Ludzie chcecie się wyleczyć? Szukajcie gdzie indziej pomocy!!!

NIE POLECAM, WRĘCZ ODRADZAM!!!! ta kobieta to koszmar każdego pacjenta.

"Lekarz" jeżeli tak można nazwać tą osobę bardzo arogancki, niekompetentny. Pani z epoki kamienia łupanego dobrze że nie leczy sproszkowanymi krowimi odchodami. Tak złośliwej i nieuprzejmej kobiety nie spotkałam nawet na poczcie. Cisną się na usta same wulgaryzmy pod jej kierunkiem. Omijać szerokim łukiem.