Robert Antonienko

3,9

Dr. Antonienko prowadził moją pierwszą ciążę,chodziłam na wizyty w ramach NFZ, były one bardzo krótkie,ale jeśli miałam jakieś pytania odpowiadał bez problemu i nigdy nie odczułam,że robi to z przymusu,tylko chce jak najdokładniej wyjaśnić to,co mnie niepokoiło.Nawet telefonicznie mogłam prosić o poradę.To,co mi nie pasowało w czasie kilku wizyt to smród papierosów w gabinecie,bo jestem osobą niepalącą,a w ciąży szczególnie mi ten "zapach" przeszkadzał.Poza tym czekanie około trzech godzin na wizytę przez kobietę ciężarną to chyba jednak trochę za długo.Wiem,że nie jest to wina lekarza i dziwi mnie to,że jeśli wizyty są od około 9:30 to dlaczego rejestracja jest już od 7:00,a kolejkę trzeba zająć jeszcze wcześniej.Nie zmienia to faktu,że jeśli tyle pacjentek wybiera tego lekarza to świadczy chyba o tym,że jest dobrym specjalistą.

Super lekarz! Polecam z czystym sumieniem! Wizyta w bardzo miłej atmosferze, bez stresu! Bardzo miły, delikatny i profesjonalny lekarz.

Super lekarz, wizyty u niego są bardzo przyjemne :) choć są krótkie (w kolejce do niego czeka tłum pacjentek), to i tak wszystko dokładnie wyjaśni, dokładnie i delikatnie zbada. Miałam u niego wypalankę, nie byłam przekonana do tego zabiegu, ale wszystko ładnie się zagoiło :)

Polecam tego lekarza każdej kobiecie. Dr Antonienko z łatwością rozładowuje stres, jest dla pacjentki sympatyczny, odpowie na każde pytanie, badanie jest bardzo delikatne. Zawdzięczam Dr bardzo dużo, trafna diagnoza i szybkie działanie być może uratowały mi życie. Jest to lekarz godny zaufania.

Byłam już pod opieką kilku specjalistów ginekologów ale dopiero wizyta u Doktora uświadomiła mi jaki powinien być idealny lekarz. Gorąco polecam !!!

Polecam szczerze tego lekarza. Leczyłam się u Niego na kasę chorych i traktował mnie z szacunkiem, wzbudził moje zaufanie.

Dr Antonienko ma niesamowite podejście do pacjentki, odpowie na każde pytanie, jest bardzo delikatny i kompetentny, z łatwością rozładowuje stres, polecam!

jest ok ziomall polecam każdej kobiecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jest ok ziomall polecam każdej kobiecie
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam wszystkim kobietom w ciąży.To jest lekarz kompetentny,odpowiedzialny a przede wszystkim kulturalny.Jeśli mam problemy chodzę tylko do tego lekarza,całkowicie można zaufać.

skierował mnie na zabieg wypalania nadżerki do szpitala, ginekolodzy w szpitalu stwierdzili,że nie mam żadnej nadżerki i byli wielce ździwieni który lekarz był taki "mądry" więcej z jego usług nie skorzystam