lekarz Robert Bratkowski

Doktor Bratkowski to unikat wśród lekarzy. Kompetentny,kulturalny,mający czas dla pacjenta. Zawsze bezproblemowo zleca badania,trafnie diagnozuje,a przy tym jest skromnym człowiekiem.

Jedyny lekarz który ma dobre podejście do pacjenta. Nie bagatelizuje objawów z powodu młodego wieku pacjenta. Lekarz z powołania i pasją. Jedyny w swoim rodzaju. Ufam doktorowi w 100 %

Ufam doktorowi w 100 %

Super doktor, diagnoza trafna i leki, z ciężkim zapaleniem zatok trafiłam na izbę. Lekarz konkretny rzeczowy i skrupulatny.

Pan Doktor to zaangażowany w dobro swoich pacjentów lekarz. Okazał fachową pomoc, a przede wszystkim serce i zainteresowanie mojemu tacie. Dzięki Jego diagnozie i skierowaniu do szpitala, doszło do poważnego zabiegu, praktycznie w ostatnim momenecie. Dziękuję.

Nie spodziewałem się takiej skrupulatności i dokładności podczas badania. Diagnoza trafiona. Z całego serca polecam.

Leczę się u Pana Roberta Bratkowskiego od wielu lat. Zawsze stawia właściwe diagnozy i przepisuje właściwe leki co potwierdzają specjaliści, do których po udzieleniu pierwszej pomocy kieruje. Ma ogromną wiedzę i coś z czym się człowiek rodzi : intuicję medyczną. Swoją pracę w mojej ocenie traktuje jak misję. I jeszcze jedno : ma ogromne poczucie humoru, co sprawia, że nawet najgorsza choroba jest łatwiejsza do zniesienia.

jedyny lekarz który przyjął pacjenta , kiedy wszyscy inni się bali i leczyli przez telefon. zdiagnozował zapalenie płuc i skierował do szpitala. gdyby nie doktor, dziś mogło by być bardzo niedobrze. polecam w 100procentach.

Dzień dobry, Pan Doktor jest wspaniały fachowcem. Słucha pacjenta i ma dar - chęć niesienia pomocy.

Dzień dobry,

Pan Doktor jest wspaniały fachowcem.
Słucha pacjenta i ma dar - chęć niesienia pomocy.

jest to jedyny lekarz, ktoremu ufam w 100 procentach, lekarz przez ogromne L , ma czas, podejscie i ogromna wiedze, zawsze leczenie trafione, leki dobrane idealnie, nie zostawia nigdy pacjeta samemu sobie, w ciezkich przypadkach po wypisaniu lekow karze dzwonic po paru godzinach od wizyty i zdawac realcje o samopoczuciu, ktory inny lekarz do tego stopnia poswieca sie pracy ? Pan Doktor pracuje rowniez na pomocy swiatecznej w Aleksandrowie L, tam uratowal moja corke z ostrego zapalenia krtani i bylo sie bez szpitala, mnie zas zdiagnozowal idealnie z ostrym zapaleniem ...

Pan Doktor pracuje rowniez na pomocy swiatecznej w Aleksandrowie L, tam uratowal moja corke z ostrego zapalenia krtani i bylo sie bez szpitala, mnie zas zdiagnozowal idealnie z ostrym zapaleniem przydatkow, niestety bez szpitala sie nie obylo, w kazdym badz razie polecam kazdemu tego lekarza, po pierwszej wizycie u dr.Bratkowiskiego nie bedziecie juz chcieli chodzic do innego lekarza. Nie nalezy sie zrazac jego surowym wygladem, gdyz naprawde sa to tylko pozory.

Jedyne do czego mozna sie przyczepic to fakt , ze nie mozna znaleźć numeru Pana Doktora w internecie i zadzwonic prywatnie, zamowic wizyte do domu.

Serdecznie pozdrawiam

Super lekarz miły uprzejmy i zawsze pomocny . Pan Robert pracuje na dobrą opinie Polskiej służby zdrowia.