lekarz Robert Cierniak

Ginekolog

Polecam doktora. Pierwsza moja ciąże prowadził i druga tez będzie :) Ciepły, sympatyczny człowiek. Cieszę się, ze na niego trafiłam :) polecam wszystkim Panią.

Polecam doktora. Pierwsza moja ciąże prowadził i druga tez będzie :)

Z początku miałam obawy, bo pierwszy raz szłam do Pana a nie do Pani ginekolog, ale Pan Doktor jest bardzo uprzejmy, obejrzał, powiedział, że wszystko porządku i nie ma powodów do zmartwień, a dodatkowo zlecił kompleksowe badania. Co prawda nie wyjaśnił skąd się wzięły moje objawy, ale ja sama także nie dopytałam, także go o to nie winię. Szczerze polecam :)

Przemiły, uprzejmy, bardzo kompetentny lekarz, wszystko dokładnie wyjaśnione, polecam każdej kobiecie z pewnością wrócę

z pewnością wrócę

bardzo miły i uprzejmy doktor. już tylu ich odwiedziłam a ten okazał się najlepszy. wszystko wytłumaczy co i jak. tylko mam pytanie czy ktoś posiada do niego nr. telefonu?? pilnie potrzbuje

Na prawdę kompetentny człowiek. Po długich poszukiwaniach dobrego lekarza od ok. 3-4 lat korzystam tylko z jego usług.

Trafiłam do niego po trzech wizytach u innych ginekologów wykonujących USG. Nie tylko wykonał badanie ale wypytał dokładnie o przyczyny zlecenia badań przez lekarza prowadzącego. Dokładnie mi wszystko objaśnił, zlecił dodatkowe badania ( inni odsyłali mnie do lekarza prowadzącego) żebym zaoszczędziła na czasie. Wizyta miała miejsce w LIM-ie. Nic za nią nie płaciłam, gdyż opiekę medyczną zapewnia mi miejsce pracy.

Lekarz miły, delikatny w badaniu, wyjaśnia badania, nie ma problemu z dodatkowymi skierowaniami na badania, czy wizytami poza terminami umówionymi.

Kompetentny, dokładny, wyjątkowo kulturalny, uprzejmy i spokojny. Jest prawdziwie fachowym ginekologiem i położnikem, mam do niego pełne zaufanie, co jest szczególnie istotne dla kobiety w ciąży. Zawsze mogę liczyć na kompletną informację lekarską, poradę i niestresujące badanie. Myślę, że jest w pełni godny polecenia, także tym kobietom, które mogą mieć obawy przed wizytą u mężczyzn-ginekologów.

Kompetentny, dokładny, wyjątkowo kulturalny, uprzejmy i spokojny.

bardzo sympatyczny lekarz,miły uprzejmy i naprawdę godny polecenia:-)korzystam z jego usług juz kilka lat i naprawde jestem bardzo zadowolona,do pacjentki podchodzi bardzo fachowo ,zleca wszelkie dodatkowe badania i jest oki:-)

Jestem pacjentką Dr. Cierniaka ok kilku lat i gorąco Go polecam. Sprawdza sie zarówno w dziedzinie ginekologii jak i położnictwa. Poza tym jest mily i uprzejmy.

Jestem pacjentką Dr. Cierniaka ok kilku lat i gorąco Go polecam.