lekarz Robert Hawranek

Lekarz sądowy

2,4
2,4
2,5

Jestem stałą pacjentką Pana Doktora od pewnego czasu. Kiedy trzech "fachowców" nie dało sobie rady z moimi dolegliwościami - poszłam do niego. Jestem bardzo zadowolona - pomimo towarzyszących okoliczności, a właściwie dziwnych reakcji mojego organizmu, bardzo szybko wyprowadził mnie na prostą zarówno z kolanami, jak i kręgosłupem. Wszystkim znajomym polecam Pana Doktora i oni również są zadowoleni. Odbiór zachowania może być różny, nie ukrywam, ale chyba nie chodzi o traktowanie pacjenta jak księcia/księżniczki, tylko o fachową poradę?...

Świetny specjalista. Rzetelny, rozumiejący pacjenta,delikatny. Moją operację przeprowadził rewelacyjnie.Przez czas pobytu w szpitalu i podczas rekonwalescencji miałam poczucie, że ze wszystkimi problemami mogę się do Niego zwrócić. Czułam się bezpiecznie, a to dla mnie bardzo ważne.Bardzo szybko "postawił mnie na nogi".Dziwią mnie opinie wystawiane przez osoby, których kontakt sprowadzał się czasem do jednej wizyty.Swoimi wypowiedziami wprowadzają innych w błąd, bo przecież nie mogą ocenić jak dobrym jest fachowcem. Większość pacjentów ( w tym mój mąż, który przeszedł kilka zabiegów ortopedycznych ) bardzo ceni sobie Doktora.

Pomylił się w ocenie,przyjął chłodno,szybko i na stojąco prawie w biegu.Nie wzbudził mojego zaufania.

Lekarz nie szanuje pacjentów /być możeze ze względu na brak czasu- praca w kilku placówkach niepublicznych/ Czujesz się niekonfortowo

cztery minuty. wychodzi 20 zł. za minutę

cztery minuty. wychodzi 20 zł. za minutę

bardzo gorąco polecam tego lekarza jest świetnym fachowcem w dziedzinie chirurgii i ortopedii Zwłaszcza ze pomimo wielu pacjentów potrafi poświęcić każdemu swój czas i podzielić się swoja wiedzą wytłumaczy pacjętowi co mu dolega i jak on bedzie prowadził leczenie. Człowiek o wysokiej Kulturze osobistej stawiam mu 10 pkt w skali od 0-10 Jeszcze raz gorąco polecam Marek Tomczak