Pan dr. Robert Hojden to wspaniały specjalista, uśmiechnięty, opanowany, pewny słuszności swojego leczenia, ma czas dla pacjęta, wysłucha go i wyczerpująco odpowie na nurtujące go pytania, spokój który od niego emanuje udziela się spiętym, podenerwowanym rodzicom. Pan dr. wykonał u Naszego syna zabieg usunięcia 3-go migdałka i drenaż uszu. Widoczna poprawa nastąpiła natychmiast po zabiegu. Syn odzyskał słuch! Powiedziałam do niego szeptem, a on usłyszał, mimo że wcześniej nie słyszał stada ćwierkających sikorek. Dziękujemy z całego serca że otworzył Pan świat dźwięków, szumu drzew,śpiewu ptaków naszemu synowi

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Białystok"?

Anna Molska

Laryngolog dziecięcy