Filtruj terminy

dr JarosŁaw Łuczaj

Gabinet Okulistyczny FOCUS
Ogrodowa 19 lok. 5
Białystok

Od półtora roku zmagałam się z przewlekłym zapaleniem ucha środkowego, odwiedziłam wiele lekarzy, każdy odsyłał mnię z kwitkiem (recepta) nikomu nie przeszło przez myśl na zastanowienie się co jest przyczyną częstych zapaleń tego samego ucha, że może coś tam jest, dopiero doktor Łuczaj wpadł na pomysł płukania ucha no i pomogło. Super doktor bardzo uprzejmy i konkretny nie olewający pacjęta (y) moja ocena 5 +
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Anna Molska

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

przychodnia
Hrobrego 16A
Białystok

dzięki Pani Molskiej moja córeczka dziś "słyszy mój szept i cały świat" - to usłyszałam od dr Molskiej przed zabiegiem - i miała rację. polecam.polecam.polecam.

Ewa Popko

Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
Nowy Świat 11C
15-453 Białystok

Wspaniała Pani Doktor!!. Wykazała się dużym profesjonalizmem, rzeczowością, trafną diagnozą w leczeniu mojego gardła. Leczyłam się u wielu lekarzy rodzinnych, którzy twierdzili że mam ropne zapalenie gardła. Każda taka wizyta kończyła się rozkładaniem rąk przez lekarzy i przepisywaniem antybiotyku, jako jedynego leku który może mi pomóc. Tym samym co 3 miesiące lądowałam na antybiotyku i moja odporność przez kilka lat znacznie się osłabiła.Załamana i zrezygnowana swoim stanem zdrowia po ostaniej ...
Opinia dodana przez: Ania

dr Jerzy Tynkiewicz

Ośrodek Alergologiczno-Laryngologiczny O.A.L.
ul. Piłsudskiego 4A lok. 2,3,7,9
Białystok

Mam pytanie czy ktoś może wie gdzie obecnie przyjmuje dr Tynkiewicz? Chodziłem do niego na Piłsudskiego, niestety już tam nie przyjmuje.
Opinia dodana przez: Adam

dr n. med. Zbigniew Buko

Dubois 5
15-349 Białystok

Dobry lekarz do którego chętnie wrca się na badania . Bardzo sympatyczny i ma dobre podejście do dzieci

lekarz Ewa Lorek

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "przy Mickiewicza"Sp.p.
Adama Mickiewicza 14
15-222 Białystok

Nie mogę wypowiedzieć się na temat kompetencji Pani doktor, ponieważ nie doczekałam się aby raczyła mnie zbadać. Byłam umówiona prywatnie, czekałam na korytarzu ponad godzinę, dzwoniąc do Pani doktor kilkakrotnie. Dowiedziałam się jedynie, że ma ciężki przypadek. Oczywiście jestem w stanie zrozumieć, że może zdarzyć się coś nieoczekiwanego, ale to nie powinno powstrzymać Pani doktor przed poinformowaniem pacjenta, że będzie musiał czekać bądź, że wizyta w ogóle się nie odbędzie. ...

dr n. med. Barbara Popławska

Prywatny Gabinet Laryngologiczny LAR-MEDICA dr n.med. Barbara Popławska
Edukacyjna 1B
15-597 Białystok

dr Barbara Popławska - LARYNGOLOG - polecam wszystkim. Jest kompetentna w swoim zawodzie. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, aby dokładnie zbadać, wytłumaczyć chorobę i metodę leczenia. W kontakcie z pacjentem jest uprzejma i wzbudza zaufanie. Moim zdaniem jest lekarzem na " 6 ", dlatego polecam wszystkim, nie tylko znajomym.

lekarz Ewa Bakun

Pietrasze 10
15-131 Białystok

Rewelacyjna! Przez kilka tygodni męczyłam się z zapaleniem zatok. Pani doktor zleciła mi odpowiednie leki i fachowo wytłumaczyła przebieg choroby. Bardzo serdeczna i miła, uważnie słucha i wypytuje szczegółowo. Ponadto po wizycie podrzuciła mnie własnym autem do centrum i miło porozmawiała. Świetny specjalista i miły człowiek :)

dr n. med. Zbigniew Berger

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "przy Mickiewicza"Sp.p.
Adama Mickiewicza 14
15-222 Białystok

tak jak poprzednik uważam że był dobry był lekarzem z powołania.

lekarz Małgorzata Bagińska

DERMA-MEDICA
Bema 2/103
15-369 Białystok

Chodzę na wizyty do p. doktor od kilku lat. Nie zmieniła bym jej na żadnego innego laryngologa. Sądzę, że 50zł nie jest wygórowaną ceną za wizytę zwłaszcza, że unikam czekania na swoją kolejkę w zatłoczonych korytarzach.

Laryngolodzy w Białymstoku