lekarz Robert Jagaciaklekarz Robert Jagaciak - zdjęcie profilowe

www.drjagaciak.pl

przyjęcia w inne dni po rejestracji telefonicznej

www.drjagaciak.pl

przyjęcia w inne dni po rejestracji telefonicznej

Dawno tak się nie denerwowałam, nie wiedząc początkowo co mi jest, ponieważ wyczułam w okolicy prawej pachwiny guza. Z przerażeniem udałam się do chirurga onkologa- bo tam mnie skierowano. Przerażenie i strach jaki towarzyszył mi oczekując na badanie wspominam jak koszmar. Wszystko poszło natomiast błyskawicznie. Skontaktowałam się z Panem Robertem i już na drugi dzień przyjął mnie na badanie. Podejście i troska tego lekarza sprawiły, że od samego początku zyskał moje zaufanie. Diagnoza okazała się być w tym momencie najlepszą z możliwych-przepuklina pachwinowa. Z cierpliwością odpowiedział na moje wszystkie pytania. Dla pewności skierował do pracowni USG, gdzie cały czas mi towarzyszył i pocieszał. Wspaniały lekarz a przede wszystkim człowiek. Wszystko to idzie w parze z urokiem osobistym Pana Roberta:) Zmieniło się moje myślenie o służbie zdrowia i mam nadzieję że na długo takie pozostanie:) Pozdrawiam serdecznie

Niesamowity lekarz, bardzo ciepły, cierpliwy i troskliwy wobec swojego pacjenta:) z wielką kulturą osobistą:) odpowie na wszystkie pytania i pocieszy, byłam i jestem Jego pacjentką i nie mogłam trafić lepiej :) 2 tygodnie temu miałam cholecystektomię (usunięty pęcherzyk żółciowy) i czuję się świetnie, bardzo dobrze wspominam pobyt w szpitalu:) leczenie u Niego to czysta przyjemność :)Polecam tego lekarza !!! Cudowny człowiek, przeczy wszystkim opiniom o tym że lekarze są wyniośli i niedostępni:) myślałam że tacy wspaniali lekarze są tylko w amerykańskich serialach :) Panie Doktorze jeśli to Pan przeczyta to jeszcze raz dziękuję i ciepło pozdrawiam :) będę wszystkim Pana polecała i do zobaczenia - niekoniecznie akurat na oddziale :)))

Bardzo miły. Konkretny. Rzeczowo tłumaczy. Nie owija i nie ściemnia. Uprzejmy. Zabieg bezbolesny i wykonany bardzo starannie. Polecam w 100%.

Polecam bardzo sympatyczny i konkretny lekarz!!!Bardzo szybka diagnoza!!!!Godny polecenia.Jesli czyta to Pan to serdecznie dziekuje za pomoc i szybka diagnoze 😃

WSPANIAŁY lekarz. W lipcu miałam usunięty guzek z piersi, Pan Doktor zrobił to perfekcyjnie, dziś mam tylko delikatną bliznę, która staję się coraz mniej widoczna a to za zasługą P. Roberta. Do każdego pacjenta ma cierpliwość. Jeżeli miałam jakieś wątpliwości co do rany wszystko mi na spokojnie wytłumaczył i uspokoił .;) Pozdrawiam i życze powodzenia Panu :)

WSPANIAŁY lekarz.
Do każdego pacjenta ma cierpliwość.

Polecam lekarza w 100%!. Prawidłowe podejście do chorego, miły, posiadający wiedzę oraz praktyke. Pomoże, oraz doradzi o każdej porze dnia i nocy. Pozdrawiam SERDECZNIE

Zaangażowanie, kompetencje i troska o pacjenta idą w parze z wdziękiem, czarem i urokiem osobistym pana doktora. Można to ująć w jednym zdaniu: DO RANY PRZYŁÓŻ!!!!!!! Pozdrawiam!!!!! ::))))

Można to ująć w jednym zdaniu:
DO RANY PRZYŁÓŻ!!!!!!!

Pozdrawiam!!!!! ::))))

Panie Doktorze dziękuję za wszystko.Za operację ropnego wyrostka.Dziękuję za uprzejmość,kompetencje .Życzę powodzenia w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Dr Jagaciak to przykład lekarza, jakiego w obecnych czasach z przysłowiową świecą by szukać. Do pacjenta podchodzi profesjonalnie, nie zbywa go, ani nie lekceważy. Pan doktor wykonał zabieg chirurgiczny na mojej twarzy w tak perfekcyjny sposób, że blizna jaka po nim pozostała jest praktycznie niewidoczna. polecam wszystkim tego lekarza jeśli maja jakiekolwiek kłopoty związane z jego dziedziną. Iwona Piaskowska polecam wszystkim tego lekarza

Iwona Piaskowska
polecam wszystkim tego lekarza

Świetny lekarz, kompetentny i bardzo zaangażowany w swoją pracę a przy tym miły, polecam wszystkim...