lekarz Robert Jeliński

Neurochirurg

3,7
3,4
3,4

Chciałam podziękować dr Robertowi Jelińskiemu za operację kręgosłupa odcinka L4/L5/S1(usunięcie dysku + przepuklina jądra miażdżystego…)- czuje się doskonale. Po wyjściu ze szpitala wzięłam może 4 tabletki przeciwbólowe,a wcześniej tabletki i zastrzyki były „chlebem powszednim w moim menu" Dr za dużo nie mówi ,bo i po co nie znam się na tym, na zabieg poszłam pewna ,że skończą się dolegliwości bólowe-co też ma miejsce. Pięknie dziękuję Panie Doktorze ,życząc sukcesów w pracy zawodowej, oraz nie zrzędliwych pacjentów. Doktor godny polecenia!!! Wdzięczna pacjentka !!!

Doktor godny polecenia!!!
Wdzięczna pacjentka !!!

Pan Doktor Robert Jeliński przywrócił we mnie wiarę w lekarzy.Jego podejście do mojej choroby i osoby było wręcz idealne.Czułam się jakbym przebywała w szpitalu w Leśnej Górze. Miałam poddać się krótkiemu 2 godzinnemu zabiegowi a zamiast tego przeszłam bardzo skomplikowaną siedmiogodzinną operację. Dzięki Panu Jelińskiemu poprawił mi się komfort życia.Życzyłabym sobie w razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych mieć do czynienia tylko z lekarzami pokroju Doktora Roberta Jelińskiego. Wielki szacunek dla osoby Pana Doktora.Polecam gorąco.

U Pana Roberta leczyłem się 1.5 tygodnia temu. Tzn w poniedziałek 21.08 odbyła się operacja kręgosłupa odcinek L5-s1 przepuklina jądra miażdżystego. Dzisiaj mam tytanowy implant w plecach. Po wyjściu ze szpitala 3 razy brałem ketanol, od tygodnia nie biorę, właśnie wyjęto mi szwy. Rana goi się poprawnie.Odnośnie oceny 4 za tłumaczenie, wynika ona z tego że nie mam żadnej wiedzy medycznej. Pewnie powinno być pięć, ale potrafię ustosunkować się do terminów medycznych. Bawią mnie co niektóre opinie krytykujące. Każdy lekarz studiuje 6 lat potem praktyka po 10 latach nauki ocena ...

Bawią mnie co niektóre opinie krytykujące. Każdy lekarz studiuje 6 lat potem praktyka po 10 latach nauki ocena wiedzy medycznej przez głąba bez szkoły to kpina.
Czy polecam gdyby nie tacy jak On to pewnie niedługo robił bym w portki, bo ta dolegliwość potrafi doprowadzić do puszczenia zwieraczy obu i miałbym niedowład lewej nogi.
A i jest tani. Dla mnie to nie argument ale jest.
Niedługo wybieram się do niego z kwiatkami, chociaż lepiej z kawą.
Pozdrawiam Dyr. Marcin Puciato

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek. Gorąco polecam !!! Wielki szacunek dla Pana doktora!!! Dziękuję w imieniu swoim i w imieniu mojej mamy.

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek. Gorąco polecam !!!

Troche mało mówny ale zna sie na rzeczy jestem 3 lata po operacji i sobie chwalę żadnych nawrotow choroby

panie jelinski, nie chcialby pan zostac potraktowany tak, jak my zostalismy przez pana. jezeli chodzi o podejscie do pacjenta i jego rodziny- zerowe. nikt pana nie nauczyl? widocznie musialby pan przezyc jakas tragedie rodzinna- moze wtedy wyciagnalby pan wnioski. moge sie domyslac skad tu kilka pozytywnych opinii - 'wspanialy czlowiek'?! nie zycze nikomu

Bardzo dobry lekarz duże zainteresowanie pacjentem. Myślałam że takich nie ma. Ze to tylko w filmach

Jeśli chodzi o kompetencje, to daję 3/5 bo kompletnie nie mam zdania ale wierzę w umiejętności doktora. Reszta to porażka.. Już samo "dzień dobry" sprawiło lekarzowi ból i widać było od samego początku że wcale nie ma ochoty na przyjmowanie pacjentów, choć udzielanie porad należy do jego obowiązków.. a te wymowne wymiany spojrzeń z panią pielęgniarką, strzelanie min i wywracanie oczami.. mało profesjonalny lekarz, nie polecam.

P. dr R. Jeliński ma olbrzymią wiedzę, świetną rękę i długoletnie doświadczenie. 15 lat temu miałam przepuklinę kręgosłupa i właśnie jego mi polecili mi moi przyjaciele lekarze. Był miły, kompetentny i uczciwy. Powiedział że prawdopodobnie wyrehabilituje tę zmianę i tak też się stało. Z trzema wysunietymi "dyskami", gimnastykuję się często, uprawiam sporty (narty, rolki , rower, pływanie) i jestem w pełni sprawna. Wiem, że jeśli mój stan się pogorszy to skorzystam z jego pomocy.

Swietny fachowiec,bylam operowana przez dr.Jelinskiego,polecam,malomowny,ale swietny operator i fachowiec

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Gdańsk"?

Haffnera 6 lok. 105
81-717 Sopot