lek. dent. Robert Jelito

Nie polecam tego dentysty. Proszę omijać szerokim łukiem. Pan nie był w stanie stwierdzić, który ząb wymaga leczenia więc zaczął wiercić na oślep aż zaboli. Leczenie "lepszą" plombą pogorszyło stan zęba. Wtedy pan doktorek stwierdził że ząb wymaga leczenia kanałowego lub jest do usunięcia. Diagnoza wydana przez telefon!!! Zrobiłam zdjęcie RTG zęba na własną rękę, po konsultacji z innym dentystą okazało się że moje zęby nie mają żadnych podstaw do leczenia kanałowego a tym bardziej do usunięcia!!!! Są zupełnie zdrowe!! Ewidentnie pan chciał na mnie zarobić, pech chciał że nie trafił na głupią, naiwną pacjentkę 😊

Genialny dentysta. Bardzo przyjazny dla dzieci, potrafi zrozumieć pacjenta, jest bardzo miły, uprzejmy i profesjonalny. Najlepszy dentysta u jakiego byłam.

Genialny dentysta. Bardzo przyjazny dla dzieci, potrafi zrozumieć pacjenta, jest bardzo miły, uprzejmy i profesjonalny. Najlepszy dentysta u jakiego byłem.