lekarz Robert Kobiela

Traumatolog, Ortopeda

2,9

Piszę w imieniu taty. Jest po wymianie biodra u doktora Kobieli. Wymiana odbyła się w szpitalu w Sanoku. Wszystko poszło bardzo sprawnie, operacja się udała, bez żadnych zastrzeżeń! Pan Doktor jest bardzo dobrym fachowcem, tato jest bardzo zadowolony! Po operacji bardzo szybko doszedł do siebie. Można polecić bez żadnych oporów!

Obecnie rozpoczęlam leczenie, wiec w chwili obecnej wstrzymałam sie od dalszych ocen. Chce by moja opinia była rzetelna, postaram sie w póżniejszym czasie ocenić całość leczenia i polecenia.

Opinię piszę w imieniu mojej mamy. Jest po zabiegu wymiany biodra. Lekarz z dobrym podejściem do pacjenta, miły oraz zna się na tym co robi. Mama jest mocno zadowolona z przebiegu leczenia.

Jestem bardzo zadowolony z leczenia u Pana doktora . Zrobił mi artroskopię stawu skokowego po której wróciłem do zdrowia Natomiast inny lekarz z okolic Rzeszowa nic mi nie pomógł .

Agatkę zamknęli na chwilę (CBA) dalej "LECZY " z pieniędzy !! a ten "lekarz ordynator " chodzi wolno !! Dlaczego moi rodzice i ja płacili za jego nauki ??

To nie lekarz !!! To kutas !! za kase zrobi wezystko , nawet la,,e Bez kasy jesteś nikim ,Czy pamiętasz moją wizyte w maju ???

Kompletnie nie polecam tego Pana, zamiast wykonać USG w celu dokonania diagnozy wydaje skierowanie na RTG:/ Strasznie pazerny na pieniądze, proponuje omijać jego gabinet podobnie jak gabinet Pana M.Wojnarowskiego (kolejny "wielki" specjalista ortopedii w Sanoku). Odradzam!!!

Doskonały fachowiec.Jestem po poważnej operacji trzy tygodnie, i jest wszystko ok,dlatego wystawiam panu Kobieli same piątki i nie zgadzam się z opiniami że chłodny,łapówkarz itd,totalna bzdura lekarz jest dla mnie obcą osobą a otrzymałem wiele wsparcia jak przed tak i po operacji,nigdy niczego mi nie zasugerował co do pieniędzy itp.musiał bym tutaj wiele pisać o dobrych jego uczynkach,napiszę tylko że nawet prywatnie po pracy dzwonił do pielęgniarek i pytał się czy wszystko ok.wiem o tym bo pielęgniarka była przy mnie z telefonem jak z nim rozmawiała.Panie doktorze tak trzymać.

Liczy się tylko kasa, śliski od uprzejmości w gabinecie prywatnym, nieobecny głównie w poradni na NFZ. Zupełnie nie zna się na wykonywanym zawodzie i chorobach narządu ruchu!!!Beznadziejny. Absolutnie odradzam zwłaszcza chorym na stawy kolanowe!!!

Absolutny karierowicz, wykorzystuje stanowisko do celów prywatnych, pod pozorem uprzejmości zdziera pieniądze. "Uprzejmy" tylko w gabinecie prywatnym. Absolutnie nie polecam.