lekarz Robert Kobylarek

Chirurg onkolog

3,9

Zdecydowanie dobry kontakt i fachowe podejście: zmiana szybko i bezboleśnie usunięta. nie bylo pośpiechu - i ludzkie podejście do pacjenta to sie zdecydowanie ceni

nie bylo pośpiechu - i ludzkie podejście do pacjenta to sie zdecydowanie ceni

Zostałam skierowana od dermatologa do tego lekarza. Chciałam usunąć tylko i wyłącznie pieprzyk na szyji. Po wejściu do gabinetu i opowiedzeniu o pieprzyku lekarz obejrzał mnie od góry do dołu po czym powiedział ze mam się rozebrać. Zrobił mi badanie manualne piersi po czym powiedział że mam przyjść jutro na usg piersi bez kolejki. Nie przyszłam. Czułam się zmolestowana. Świadkiem była jego asystent pielęgniarka. Nie sądzę żeby to miało jakieś znaczenie przy usuwaniu pieprzyka. Jeśli by miało mógł cokolwiek przy tym mówić, a wizyta odbyła się prawie bez słów. Udałam się do prywatnej kliniki gdzie usunieto i zbadano mi pieprzyk bez rozbierania.

Dr Kobylarek to lekarz z powołania,niesamowicie uprzejmy , konkretny i kompetentny. Kompleksowo bada pacjentów , trafnie dignozując chorobę lub zmiany. Gorąco polecam - stała pacjentka:)

Co za bzdury! dr Kobylarek ma wspaniałe podejście po pacjenta, świetny specjaista. Szkoda, że autor tych opinii jest anonimowy, szarpać dobre imię dr anonimowo jest bardzo łatwo! To paskudne.

Super specjalista, konkretny i zdecydowany o dużej kulturze osobistej.Polecam Pana Doktora wszystkim zainteresowanym.

Polecam dr Kobylarka, wspaniały specjalista, jestem jego pacjentką od wielu lat, przyjmuje w Poradni Chirurgicznej w Centrum Onkologii w Poznaniu. Kompleksowo zajmuje się problemem leczenia nowotworów piersi i nie tylko.

Lekarz przez duże "L" bardzo konkretny i zdecydowany z dużym poczuciem humoru. Ma ogromne wyczucie, potrafi ocenić daną sytuację obiektywnie i podjąć właściwą decyzję dosłownie w ciągu chwili. Indywidualne podejście do pacjenta. Fachowiec pierwsza liga.

Bardzo w porządku,zna się na tym co mówi.A co do uprzejmości to mogło by być lepiej

Wspaniały lekarz! Polecam, świetny specjalista.

Wspaniały lekarz! Polecam, świetny specjalista.

Wspaniały Człowiek, Lekarz - profesjonalista! Świetny fachowiec, zawsze ma czas dla pacjenta. Polecam gorąco!