lekarz Robert Kobylarek

Chirurg onkolog

Zdecydowanie dobry kontakt i fachowe podejście: zmiana szybko i bezboleśnie usunięta. nie bylo pośpiechu - i ludzkie podejście do pacjenta to sie zdecydowanie ceni

nie bylo pośpiechu - i ludzkie podejście do pacjenta to sie zdecydowanie ceni

Dr Kobylarek to lekarz z powołania,niesamowicie uprzejmy , konkretny i kompetentny. Kompleksowo bada pacjentów , trafnie dignozując chorobę lub zmiany. Gorąco polecam - stała pacjentka:)

Super specjalista, konkretny i zdecydowany o dużej kulturze osobistej.Polecam Pana Doktora wszystkim zainteresowanym.

Co za bzdury! dr Kobylarek ma wspaniałe podejście po pacjenta, świetny specjaista. Szkoda, że autor tych opinii jest anonimowy, szarpać dobre imię dr anonimowo jest bardzo łatwo! To paskudne.

BRAK KOMPETENCJI! to jest beznadziejny lekarz, który leczy przez rok i nie potrafi wykryć złośliwego raka. Jak na pracownika WCO to naprawdę jest mierny! Natomiast jego żona b. przyjemna i kompetentna :)) pozdrawiam!

lekarz do ktoreggo trafiłam z polecenia,ale na mnie nie zrobił dobrego wrażenia.Myślę,że nie skupia się nad chorym wystarczająco dokładnie.

Bardzo w porządku,zna się na tym co mówi.A co do uprzejmości to mogło by być lepiej

Wielki zarozumialec, pewny siebie. Szkoda słów

Wielki zarozumialec, pewny siebie. Szkoda słów

Polecam dr Kobylarka, wspaniały specjalista, jestem jego pacjentką od wielu lat, przyjmuje w Poradni Chirurgicznej w Centrum Onkologii w Poznaniu. Kompleksowo zajmuje się problemem leczenia nowotworów piersi i nie tylko.

Wspaniały lekarz! Polecam, świetny specjalista.

Wspaniały lekarz! Polecam, świetny specjalista.