lekarz Robert Kobylarek

Chirurg onkolog

Dr Kobylarek to lekarz z powołania,niesamowicie uprzejmy , konkretny i kompetentny. Kompleksowo bada pacjentów , trafnie dignozując chorobę lub zmiany. Gorąco polecam - stała pacjentka:)

Co za bzdury! dr Kobylarek ma wspaniałe podejście po pacjenta, świetny specjaista. Szkoda, że autor tych opinii jest anonimowy, szarpać dobre imię dr anonimowo jest bardzo łatwo! To paskudne.

Super specjalista, konkretny i zdecydowany o dużej kulturze osobistej.Polecam Pana Doktora wszystkim zainteresowanym.

Polecam dr Kobylarka, wspaniały specjalista, jestem jego pacjentką od wielu lat, przyjmuje w Poradni Chirurgicznej w Centrum Onkologii w Poznaniu. Kompleksowo zajmuje się problemem leczenia nowotworów piersi i nie tylko.

Lekarz przez duże "L" bardzo konkretny i zdecydowany z dużym poczuciem humoru. Ma ogromne wyczucie, potrafi ocenić daną sytuację obiektywnie i podjąć właściwą decyzję dosłownie w ciągu chwili. Indywidualne podejście do pacjenta. Fachowiec pierwsza liga.

Bardzo w porządku,zna się na tym co mówi.A co do uprzejmości to mogło by być lepiej

Wspaniały lekarz! Polecam, świetny specjalista.

Wspaniały lekarz! Polecam, świetny specjalista.

Wspaniały Człowiek, Lekarz - profesjonalista! Świetny fachowiec, zawsze ma czas dla pacjenta. Polecam gorąco!

czlowiek-lekarz, co rzadko zdarza sie w tym zawodzie. Naprawde godny polecenia !

Wspaniały lekarz i człowiek. Pełne zaufanie.

Wspaniały lekarz i człowiek. Pełne zaufanie.