lekarz Robert Koper

Neurochirurg

2,9
2,7
2,4

Ten pan sprawił, że skończyłam z wizytami u neurochirurgów w Częstochowie. Panu już dziękuję! Jadę do Sosnowca. Ja przynajmniej mam odrobinę kultury i człowieczeństwa i nie będę Panu obrabiać tyłka tak jak Pan to robi innym ludziom. Wszystkiego Najgorszego!

Jestem zdziwiona wcześniejszą opinią własnie doktor zoperował moją mamę z guzem mózgu, poświęcił mi i ojcu dużo czasu aby wytłumaczyć istotę choroby i wszystkie etapy leczenia mama po operacji czuje się świetnie spokojnie mogę polecić doktora jako naprawdę dobrego fachowca

Dr.Koper jest nieuprzejmy,niezorientowany o pacjencie,robi łaskę rodzinie,gdy pyta o stan chorego,ogólnikowo informuje oceniając szanse na przeżycie na zerowe,przy tym zabiera ostatnią iskrę nadziei.Zero współczucia,pacjenta traktuje przedmiotowo.Jako specjalista nie wiem, jako człowiek dla człowieka zawiódł na całej linii!

Polecić tego neurochirurga jako fachowca mogę każdemu. Bardzo kompetentny, rzeczowy, zna swój fach. Podejście do pacjenta - według mnie kiedyś bardzo dobre, teraz zmienił się bardzo. Czasem sprawia wrażenie jakby sensowna diagnostyka i rehabilitacja nie miały znaczenia - jeśli natomiast chodzi o rękę do operacji - rewelacja. Ogólnie, mimo mieszanych odczuć - polecam.

Ogólnie, mimo mieszanych odczuć - polecam.

Czytając negatywne opinie o lekarzu Robercie K.,jestem bardzo zaskoczona! Jesienią 2007 roku byłam operowana na Parkitce i nie mogę żadnego słowa złego powiedzieć o lekarzach na oddziele jak i na personel medyczny,także z bloku operacyjnego. Jesteśmy tylko ludźmi i każdy z nas ma gorszy czy lepszy dzień. Czy osobiście w pracy każdy z nas jest zawsze w doskonałym nastroju i odnosi się do innych zawsze tak samo? Nie sądzę. Mnie także zdarzyło się trafić na zły dzień owego lekarza lecz nie wzięłam tak bardzo to do siebie. Lekarz też jest tylko człowiekiem! Moim zdaniem jest naprawdę dobry w swoim zawodzie! Każdy ma jednak ma swoją ocenę i opinię ,ja stawiam najwyższą gdyż zasługuje pod każdym względem. Pozdrawiam.J.J.

Zrobił to co do niego należało,zna swój zawód.

Zrobił to co do niego należało,zna swój zawód.

Nieuprzejmy, to bardzo grzeczne określenie. Traktuje chorych tak, jakby przeszkadzali mu pracować. Rodziny pacjenta nie informuje o niczym.

Bywa niegrzeczny, nieuprzejmy, pełen nieuzasadnionych pretensji do wszystkich. Chyba ma wysokie mniemanie o sobie, jak wielu lekarzy pracujących w szpitalu na Parkitce. Trzeba ubrać się w grubą skórę.

Jest bardzo dobrym specjalistą, polecam tego neurochirurga z całą odpowiedzialnością

kompetentny ,kpryśny, nie zawsze uprzejmy czasem chamowaty ale to chyba dlatego że zdaje sobie sprawę że jest dobry w tym co robi,jako specjalista godny polecenia