Robert Lorkowski

3,5
3,9
3,6
3,9

NIE POLECAM!!! Miałam usuniętą ósemke zatrzymaną. Pan ma bardzo hamskie i nie na miejscu żarty. Wszystko robi na czas. W czasie gdy usuwał zęba wraz z panem Musialikiem komentowali hamsko inna pacjętke. Po 2 godzinach po powrocie do domu dziąsło zaczęło bardzo krwawić a rana się otworzyła, brat mnie przywiózł do gabinetu. Pan Lorkowski założył dodatkowy szew, przy czym cały czas komentował, że zajmuje jego czas. Było to bardzo bolesne ponieważ znieczulenie już nie działało. Do tego kręciło mi się w głowie i słabłam na fotelu, na to pan L powiedział, że mam szybko zejść z fotela i mu już nie zawracać głowy, bo marnuje jego czas. Kazał przyjść za tydzień o 12 na ściągnięcie szwów. Przyszłam o godzinie 11:50. Pan L ściągnął szwy oczywiście z kolejnymi głupimi tekstami, tym razem że powinnam być wcześniej, bo on już jest sam w gabinecie i ma jeszcze dwóch pacjętów. Po 3 tyg gdy już dziąsło całkowicie się zagoiło i zeszła opuchlizna okazało się, że jeden szew nadal jest nie ściągnięty. Nigdy więcej nie skorzystam z tego gabinetu. Traktują człowieka jak przedmiot. Wolę zapłacić więcej i jechać do Rzeszowa gdzie jest wielu profesjonalistów którzy dbają o pacjęta i są uprzejmi.

Wyrywanie zębów profeska.Wyrwałem w ciągu 2 tygodni 7!Wszystko zagoiło się elegancko.Następnie wyleczyłem około 7-8 zębów za śmieszną kwotę.To za całą kompleksówkę taka zniżka.Kilka miesięcy temu wypadła mi pierwsza i jak narazie ostatnia plomba po 8 latach!Była z taką nasadką,nadbudową zrobiona praktycznie równo z dziąsłem(tyle mi zostało z zęba)i sam się dziwiłem że wytrzymał tak długo bo jest to ostatni ząb(piątka)za ktorym nie ma nic i był najbardziej obciążony przy konsumpcji.

Bardzo polecam doktora Lorkowskiego. Leczę się u niego i ja i cała moja rodzina od bardzo wielu lat i nie mam praktycznie żadnych problemów z zębami. Zawsze profesjonalnie, na czas, a plomby trzymają się doskonale.

Wyrywałam u tego Pana dwa zęby mądrości, trwało to parę minut i z tego zabiegu jestem zadowolona, szybko i bezboleśnie, dziwne, że raz zapłaciłam 70 zł, za drugim razem powiedział, że tyle samo co za pierwszym i wziął 100 zł. Pomijając to, to byłam jeszcze raz u tego Pana z leczeniem zęba...i tutaj niestety się nie popisał. Dał mi znieczulenie, poprosiłam o to, jednak albo było za słabe, albo coś zrobił nie tak, bo CZUŁAM BÓL. Powiedziałam to Panu Doktorowi, który ironicznie to skomentował, powiedział, że wymyślam i on sił do mnie nie ma...bez komentarza, wiele razy była u dentysty, nie jestem panikarą, za każdym razem, gdy dostawałam znieczulenie, to nie czułam żadnego bólu, tak chyba powinno być...najgorsze, że Pan Doktor nie dał się przekonać, że faktycznie może mnie boleć;/. Niestety również podczas mojej wizyty ktoś z pacjentów odwołał wizytę w pokoju obok i obaj Panowie (ten, kto był w gabinecie wie, że są dwa ze sobą złączone)komentowali to w dość nieprzyjemny sposób, Pan Lorkowski stwierdził m. in., że żeby odwołać tak wizytę to trzeba mieć bardzo konkretny powód, np. śmierć, po czym rubasznie się zaśmiał i powiedział, że żartuje...ja podziękuję, za takie "żarty"... Ponadto tłumaczenie dotyczące tego co robi zerowe...

Absolutnie fantastyczny stomatolog, potrafił naprawić to co inni zepsuli. Od kiedy trafiłam do niego nie chodze nigdzie indziej. Kilka lat jestem jego pacjentką i skończyły sie moje problemy z zębami. Skutecznie, szybko, bezboleśnie i z zachowaniem pełnej higieny. No i co nie jest bez znaczenia za bardzo rozsądną cenę. W innych gabinetach w stalowej ceny są czasem z kosmosu nawet jak mają umowę z NFZ. Bardzo polecam! W tym mieście nie ma lepszego.

pełna profesja ----------------------------------------------------------------------------------------------------

PEŁNY PROFESJONALIZM POŁĄCZONY Z WIEDZĄ I UPRZEJMOŚCIĄ BYŁAM SPRAWDZIŁAM I GORĄCO POLECAM "Odwiedziłam" w Stalowej kilku dentystów w czasie mojego pobytu w tym miejscu(mieszkam tu już lat trochę) i SZCZERZE POLECAM PANA DOKTORA LORKOWSKIEGO.Gabinet jest prywatny ja u innych dentystów niejednokrotnie płaciłam wyższe ceny mimo że były umowy z NFZ, tak więc wszystko jest lepiej niż mogłam sobie wyobrazić. GORĄCO POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PEŁNY PROFESJONALIZM POŁĄCZONY Z WIEDZĄ I UPRZEJMOŚCIĄ
BYŁAM SPRAWDZIŁAM I GORĄCO POLECAM

Nie polecam tego Pana! co za totalny brak kompetencji! Ukruszyła mi się plomba, więc wybrałam się do p. Lorkowskiego ze względu na to, że moja dentystka miała urlop. Zauważyłam, że podczas zabiegu zaczęła mi lecieć krew z zęba, która pan zatamował a następnie założył wypełnienie, nie udzielając mi żadnych informacji. Nic nie działo się z moim zębem, aż do pewnego czasu. Ogromnie cierpiałam, zrobił mi się stan zapalny, więc poszłam do INNEGO dentysty który na początku zrobił mi zdjęcie. Jakież było zdziwienie gdy okazało się, że po pierwsze ząb od razu nadawał się do leczenia kanałowego, to dodatkowo pan doktor zrobił mi wypełnienie na próchnicy!! Cóż za totalny brak profesjonalizmu!! Nikomu nie polecam tego Pana! Bardzo miły z niego człowiek, ale to jest tylko ukrycie niekomptenecji...

Kilka lat temu byłem u Pana Lorkowskiego, leczył mi jednego zęba w trakcie dwóch wizyt, po drugiej wizycie w nocy ten ząb zaczął mnie tak strasznie boleć że nie mogłem spać do samego rana, tabletki nie pomagały, więc z samego rana pojechałem do niego z tym zebem aby coś zrobił, oczywiście nie chciał mnie przyjąc a ja sie zwijałem z bulu, po godznie albo paru, w koncu przyjał mnie na 2 minuty i zrobił tylko mała dziarke w tym zebie i przestalo bolec, i umowil mnie na wizyte, na wyrwanie zeba, po wyrwaniu tego zeba bylem z bolu w szoku, nie widzialem co sie dzieje ze mna, az musialem posiedzic 20 minut az dojde do siebie. podsumowujac zapłaciłem za dwie wizyty, a i tak zeba trzeba bylo usunac, oczywiscie za usuniecie tez zaplacilem, nie polecam.

Szczerze? Jeśli macie ochotę troszkę dłużej pożyć, unikajcie prywatnego gabinetu Pana dr Lorkowskiego. Gościu w ogóle nie zwraca uwagi na zachowanie higieny w miejscu swojej pracy. Mając kontakt ze śliną pacjenta odbiera rozmowy telefoniczne, nie zakłada rękawic, wątpliwe czy wymienia i dezynfekuje narzędzia. Niestety, żyjecie w dobie rozprzestrzeniania się wirusa HIV, WZW typu C i innych groźnych dla życia chorób- uważajcie więc na tego rodzaju gabinety albo suszcie głowę panu doktorowi o ponowną dezynfekcję wszystkich narzędzi dentystycznych przed rozpoczęciem wizyty.