Robert Lorkowski

Chirurg stomatolog

Wybrałam Pana Lorkowskiego, bo słyszałam o nim pozytywne opinie. Doktor wyrwał mi 4 ósemki - tutaj wszystko poszło zgodnie z planem. Zdecydowałam się także na jego usługi podczas tego, gdy ułamała mi się jedynka. Byłam pacjentem, który chciał znać sytuację - co doktor będzie robił/ co może się stać, lecz u Pana Lorkowskiego nie ma na to czasu. Ma być szybko, bo następny pacjent czeka już przecież w poczekalni... Doktor stwierdził, że trzeba spiłować też moją zdrową dwójkę (okazało się później, że to w ogóle nie było konieczne...), by założyć ...

Doktor stwierdził, że trzeba spiłować też moją zdrową dwójkę (okazało się później, że to w ogóle nie było konieczne...), by założyć koronę na dwa zęby, ,,bo inaczej się nie utrzyma''. Żałuję bardzo, że nie zaczęrpnęłam opinii innego dentysty - warto to robić!

Zęby nie wyglądały dobrze wizualnie, odznaczały się od reszty. Później okazało się, że nie tylko aspekt wizualny daje wiele do życzenia...
Raz, doktor niedokładnie wypełnił kanał jedynki.
Dwa, po niecałym roku moja NOWA dwójka się ukruszyła. Na wizycie doktor dokleił róg w ekspresowym tempie. Po wyjściu z gabinetu i spojrzeniu w lustro okazało się, że kształt jest zupełnie inny niż wcześniej... wróciłam na fotel, niechętnie poprawił. Kilka miesięcy później ukruszył się też doklejony róg...

Po wizycie czułam wielką niechęć do doktora. Już nigdy tam nie wróciłam. Jakiś czas później złamała się też dwójka - korona (przypomnijmy, ząb był ZDROWY I NIE TRZEBA BYŁO NIC PIŁOWAĆ i ZAKŁADAĆ KORONY).

Korzystam teraz z usług innego dentysty i z reguły nie piszę komentarzy, ale tutaj czułam potrzebę, że muszę...Rozumiem, że czasem to co się wydarzy nie jest zależne od doktora, ale tutaj Pan Lorkowski uznał, że lepszym będzie dla 20-paro letniej dziewczyny spiłowanie zdrowego zęba... Do tego, niedokładnie wypełnienie kanału, zły dobór korony, niechętne odpowiadanie na pytania, wizyty na szybko. Nie polecam.

pełna profesja ----------------------------------------------------------------------------------------------------

Bardzo polecam doktora Lorkowskiego. Leczę się u niego i ja i cała moja rodzina od bardzo wielu lat i nie mam praktycznie żadnych problemów z zębami. Zawsze profesjonalnie, na czas, a plomby trzymają się doskonale.

Moze i tanio ale w okolicy zjadzie kilka gabinetow z podobnymi cenami. Ponadto straszny cham i prostak a pacjenta traktuje przedmiotowo. NIE POLECAM!!

NIE POLECAM!!! Miałam usuniętą ósemke zatrzymaną. Pan ma bardzo hamskie i nie na miejscu żarty. Wszystko robi na czas. W czasie gdy usuwał zęba wraz z panem Musialikiem komentowali hamsko inna pacjętke. Po 2 godzinach po powrocie do domu dziąsło zaczęło bardzo krwawić a rana się otworzyła, brat mnie przywiózł do gabinetu. Pan Lorkowski założył dodatkowy szew, przy czym cały czas komentował, że zajmuje jego czas. Było to bardzo bolesne ponieważ znieczulenie już nie działało. Do tego kręciło mi się w głowie i słabłam na fotelu, na to pan L powiedział, że mam szybko zejść z fotela i mu już nie zawracać głowy, bo marnuje jego czas. Kazał przyjść za tydzień o 12 na ściągnięcie szwów. Przyszłam o godzinie 11:50. Pan L ściągnął szwy oczywiście z kolejnymi głupimi tekstami, tym razem że powinnam być wcześniej, bo on już jest sam w gabinecie i ma jeszcze dwóch pacjętów. Po 3 tyg gdy już dziąsło całkowicie się zagoiło i zeszła opuchlizna okazało się, że jeden szew nadal jest nie ściągnięty. Nigdy więcej nie skorzystam z tego gabinetu. Traktują człowieka jak przedmiot. Wolę zapłacić więcej i jechać do Rzeszowa gdzie jest wielu profesjonalistów którzy dbają o pacjęta i są uprzejmi.

Absolutnie fantastyczny stomatolog, potrafił naprawić to co inni zepsuli. Od kiedy trafiłam do niego nie chodze nigdzie indziej. Kilka lat jestem jego pacjentką i skończyły sie moje problemy z zębami. Skutecznie, szybko, bezboleśnie i z zachowaniem pełnej higieny. No i co nie jest bez znaczenia za bardzo rozsądną cenę. W innych gabinetach w stalowej ceny są czasem z kosmosu nawet jak mają umowę z NFZ. Bardzo polecam! W tym mieście nie ma lepszego.

Wyrywanie zęba tylko u doktora Lorkowskiego. Szybko i profesjonalnie.

Wyrywanie zęba tylko u doktora Lorkowskiego. Szybko i profesjonalnie.

Szczerze? Jeśli macie ochotę troszkę dłużej pożyć, unikajcie prywatnego gabinetu Pana dr Lorkowskiego. Gościu w ogóle nie zwraca uwagi na zachowanie higieny w miejscu swojej pracy. Mając kontakt ze śliną pacjenta odbiera rozmowy telefoniczne, nie zakłada rękawic, wątpliwe czy wymienia i dezynfekuje narzędzia. Niestety, żyjecie w dobie rozprzestrzeniania się wirusa HIV, WZW typu C i innych groźnych dla życia chorób- uważajcie więc na tego rodzaju gabinety albo suszcie głowę panu doktorowi o ponowną dezynfekcję wszystkich narzędzi dentystycznych przed rozpoczęciem wizyty.

Nie polecam tego Pana! co za totalny brak kompetencji! Ukruszyła mi się plomba, więc wybrałam się do p. Lorkowskiego ze względu na to, że moja dentystka miała urlop. Zauważyłam, że podczas zabiegu zaczęła mi lecieć krew z zęba, która pan zatamował a następnie założył wypełnienie, nie udzielając mi żadnych informacji. Nic nie działo się z moim zębem, aż do pewnego czasu. Ogromnie cierpiałam, zrobił mi się stan zapalny, więc poszłam do INNEGO dentysty który na początku zrobił mi zdjęcie. Jakież było zdziwienie gdy okazało się, że po pierwsze ząb od razu nadawał się do leczenia kanałowego, to dodatkowo pan doktor zrobił mi wypełnienie na próchnicy!! Cóż za totalny brak profesjonalizmu!! Nikomu nie polecam tego Pana! Bardzo miły z niego człowiek, ale to jest tylko ukrycie niekomptenecji...

Korzystałam z usług p. Lorkowskiego i byłam bardzo zadowolona. Jets kompetentny, uprzejmy, zna się na rzeczy, no ale jeśli chodzi o taką rzecz jak spóźnianie,to chyba bardzo tego nie lubi i według mnie przesadza,ja się spóźniłam kiedyś ok. 5 minut no i też coś mamrotał pod nosem. Ale osobiście polecam tego dentystę!