Robert Lorkowski

Chirurg stomatolog

usuwałam 4 zawiązkii 8mek. Dobre podejście, miła atmosfera. Polecam wszystkim

usuwałam 4 zawiązkii 8mek. Dobre podejście, miła atmosfera. Polecam wszystkim

Kilka lat temu byłem u Pana Lorkowskiego, leczył mi jednego zęba w trakcie dwóch wizyt, po drugiej wizycie w nocy ten ząb zaczął mnie tak strasznie boleć że nie mogłem spać do samego rana, tabletki nie pomagały, więc z samego rana pojechałem do niego z tym zebem aby coś zrobił, oczywiście nie chciał mnie przyjąc a ja sie zwijałem z bulu, po godznie albo paru, w koncu przyjał mnie na 2 minuty i zrobił tylko mała dziarke w tym zebie i przestalo bolec, i umowil mnie na wizyte, na wyrwanie zeba, po wyrwaniu tego zeba bylem z bolu w szoku, nie widzialem co sie dzieje ze mna, az musialem posiedzic 20 minut az dojde do siebie. podsumowujac zapłaciłem za dwie wizyty, a i tak zeba trzeba bylo usunac, oczywiscie za usuniecie tez zaplacilem, nie polecam.

Pan Robert jest baaaardzo fajnym dentystą. Zna się na tym co robi! Byłam na leczeniu zęba i bałam się okropnie.. Ale on podchodził do tego spokojnie. Od początku wydawał się bardzo miły i taki jest. Robiąc zęba opowiadał żarty rozśmieszając przy tym wszystkich. Od tej wizyty nie boje się dentysty i idę do niego z radością! Polecam :D

PEŁNY PROFESJONALIZM POŁĄCZONY Z WIEDZĄ I UPRZEJMOŚCIĄ BYŁAM SPRAWDZIŁAM I GORĄCO POLECAM "Odwiedziłam" w Stalowej kilku dentystów w czasie mojego pobytu w tym miejscu(mieszkam tu już lat trochę) i SZCZERZE POLECAM PANA DOKTORA LORKOWSKIEGO.Gabinet jest prywatny ja u innych dentystów niejednokrotnie płaciłam wyższe ceny mimo że były umowy z NFZ, tak więc wszystko jest lepiej niż mogłam sobie wyobrazić. GORĄCO POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PEŁNY PROFESJONALIZM POŁĄCZONY Z WIEDZĄ I UPRZEJMOŚCIĄ
BYŁAM SPRAWDZIŁAM I GORĄCO POLECAM

Całą rodziną leczymy zęby u doktora Lorkowskiego już 4 lata. Przez ten czas nigdy nie zdarzyło się, żeby iść z reklamacją. Koszt może nie mały, ale zęby tylko jedne. Jesteśmy zadowoleni! Doktor Lorkowski jest człowiekiem, który lubi żarty, zna się na nich, a jeśli ktoś przyjmuje wszystko na poważnie, to niech idzie do psychologa, tam są poważne wizyty! ja osobiście wolę, gdy lekarz podchodzi do mnie z uśmiechem i humorem! Polecam gorąco!

Wyrywałam u tego Pana dwa zęby mądrości, trwało to parę minut i z tego zabiegu jestem zadowolona, szybko i bezboleśnie, dziwne, że raz zapłaciłam 70 zł, za drugim razem powiedział, że tyle samo co za pierwszym i wziął 100 zł. Pomijając to, to byłam jeszcze raz u tego Pana z leczeniem zęba...i tutaj niestety się nie popisał. Dał mi znieczulenie, poprosiłam o to, jednak albo było za słabe, albo coś zrobił nie tak, bo CZUŁAM BÓL. Powiedziałam to Panu Doktorowi, który ironicznie to skomentował, powiedział, że wymyślam i on sił do mnie nie ma...bez komentarza, wiele razy była u dentysty, nie jestem panikarą, za każdym razem, gdy dostawałam znieczulenie, to nie czułam żadnego bólu, tak chyba powinno być...najgorsze, że Pan Doktor nie dał się przekonać, że faktycznie może mnie boleć;/. Niestety również podczas mojej wizyty ktoś z pacjentów odwołał wizytę w pokoju obok i obaj Panowie (ten, kto był w gabinecie wie, że są dwa ze sobą złączone)komentowali to w dość nieprzyjemny sposób, Pan Lorkowski stwierdził m. in., że żeby odwołać tak wizytę to trzeba mieć bardzo konkretny powód, np. śmierć, po czym rubasznie się zaśmiał i powiedział, że żartuje...ja podziękuję, za takie "żarty"... Ponadto tłumaczenie dotyczące tego co robi zerowe...

spoznilam sie 3 min na wizyte i juz mnie nie przyjal...i jeszcze nakrzyczal ze nie bedzie na mnie czekal caly dzien... .ale jak do nich sie umowi i trzeba czekac to jest ok..przeciez to jemu powinno zalezec na pieniadzach, nigdy wiecej

Wyrywanie zeba madrosci 15 min.Naprawde bardzo dobry stomatolog polecam każdemu.

np.usunięcie zęba mądrości 100 złmuważam,że to tanio,gdyż w innyech gabinetach można zapłacić nawet od 200-400 zł.

To bardzo dobry stomatolog. Jest uprzejmy i kompetentny.

To bardzo dobry stomatolog. Jest uprzejmy i kompetentny.