dr Robert Pełka

Ja byłam u pana dr dopiero 1 raz. Wkrótce wybierem się znowu na kontrolę. Po urazie jakiego doznałam byłam u kilku otropedów i tylko dr Pełka profesjonalnie podszedł do problemu, wytłumaczył dalsze postępowanie itd. Im więcej mam doczynienia z ortopedami, rozmawiam z ludźmi oraz po tej mojej jednej jak na razie wizycie jestem szczęśliwa że udało mi się dostać własnie do tego lekarza. Wspaniały człowiek.

Naprawdę polecam. Godny zaufania, cierpliwy, sumienny

Naprawdę polecam. Godny zaufania, cierpliwy, sumienny

Zdecydowanie polecam, widać że posiada bardzo dobre podejście do pacjenta a pozatym nie ściemnia jak to bywa u wielu lekarzy.

Znakomity specjalista i świetny człowiek... szkoda że tylko ocena do 5 bo chętnie dałabym więcej...

wspaniały lekarz, cierpliwy, miły, godny polecenia

wspaniały lekarz, cierpliwy, miły, godny polecenia

Nie ma dostępu do katapulty, zwodzą te panieniki człowieka o rejestracji do Mahjonga, i co, kapiszon. Żadnej rejestracji w nabliższym trzydzieścioleciu. Bujaj się doktorku kiszonej kapusty.

lekarz godny polecenia, na wizytę czeka się długo, ale warto

lekarz godny polecenia, na wizytę czeka się długo, ale warto

Jestem już po rekonstrukcji wiązadeł krzyżowych, które Pan dr sam przeprowadził. Był pierwszym, który poprawnie mnie zdiagnozował, choć wcześniej odwiedziłem wielu "lekarzy". Zignorowali mój problem zapisując środki przeciwbólowe z przekąsem mówiąc, że chcę tylko zwolnienia od pracy i coś przesadzam.Podczas pobytu w szpitalu w Głuchołazach, miła obsługa, godziwe warunki, rewelacyjna logistyka.Obecnie to 3 tygodnie od operacji po wizycie kontrolnej ( "0" zł) zaczynam rehabilitację i wierzę, że jak moi koledzy pogram jeszcze w piłkę nożną. Gorąco polecam Pana doktora oraz jego asystenta.Andrzej.

Uwaga u tego Pana z niemowlakami, bioderka sprawdzał dwa razy na dwóch wizytach(!!) ale ani razu nie potrafił już zauważyć, że dziecko na stopę przywiedzioną, co to za ortopeda???

Ze świecą takich szukać, wyjątkowo kulturalny

Ze świecą takich szukać, wyjątkowo kulturalny