lekarz Robert Prusiński

Lekarz rodzinny, Internista

2,6
2,6
2,5

Nie rozumiem tych złych opinii, Lekarz jest bardzo sympatyczny, wytłumaczył, gdzie szukać przyczyny, porozmawiał... Nie czułam się jakby przyszedł za kare. Ludzie przesadzacie, to też człowiek, jak przychodzi bydło to ja się nie dziwię.... A Panu Doktorowi życzę więcej empatycznych pacjentów.

A Panu Doktorowi życzę więcej empatycznych pacjentów.

Niby grzeczny, ale..... mało empatyczny, ze zniecierpliwieniem wysłuchuje pacjenta, nie prowadzi dialogu. Nie podejmuje prób leczenia tylko kieruje na wyniki, a czas leci. Następny dzień bez pomocy. Nie polecam. Ja już zmieniłam lekarza.

Lekarz odmawia udzielania pomocy, każe wzywać pogotowie mimo braku takich wskazań. Nie wykonuje wizyt domowych. Nie polecam!!!

Aha panie doktorze zgłoszę oczywiście do NFZ brak usług lek. Dentysty jak i zażalenie na to jak Pan mnie potraktował i gdzie kazał jechać po antybiotyk, bo bardzo ciężko wypisać receptę..

Bardzo nie miły lekarz poszłam poprosić o receptę na zapalenie zęba (mial dyżur w przychodni dzis 23. 11.19) najpierw powiedział że nie jest dentystom, później powiedział że najbliżej Szczecin itp.o że mam sobie do NFZ napisać czemu dentyści nie mają dyżurów pfff brak słów czekałam 2godz w kolejce z dzieckiem niestety 5l. A później zlecił pobranie krwi! (na zęba🤦‍♀️) i czekałam kolejna godzinę mimo że ewidentnie było widać że to opuchlizna przez ząb. Wiem że nie jest dentystom ale spuchl mi ząb o godz 14 więc gdzieialam prosić o receptę na zapalenie, Tacy ludzie nie powinni (za pieniądze nasze podatników) pracować w tak odpowiedzialnym zawodzie

Uprzejmy doktor, znający się na leczeniu, trafnie określa chorobe i dociera do pacjenta jeśli chodzi o leczenie i zalecenia, polecam

Miły, uprzejmy, kulturalny , dobrze tłumaczy chorobę, poświeca dużo czasu i uwagi dla pacjenta. polecam

Kompetentny, mily, uprzejmy lekarz, sluchajacy z wielka uwaga i wiedza, po czym diagnoza i leczenie daly szybkie pozytywne skutki. polecam.

Jest moim lekarzem rodzinnym od lat, to bardzo dobry lekarz, kompetentny i miły. Nie rozumiem wcześniejszych opinii.

Nie wiem czego on leczy ... nie ma zielonego pojęcia o niczym!!

Nie wiem czego on leczy ... nie ma zielonego pojęcia o niczym!!